PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polska premiera nowego BlackBerry 9700 w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polska-premiera-nowego-blackberry-9700-w-orange-6994.html
QR Code
Polska premiera nowego BlackBerry 9700 w Orange

Piotr Kowalik, 26 stycznia 2010, 16:15 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 26 stycznia 2010 o 16:17)
Tagi: BlackBerry, nowy telefon, Orange

Orange jest pierwszym w Polsce operatorem wprowadzającym do oferty nowy terminal firmy RIM - BlackBerry 9700. To kontynuacja linii Bold, wielofunkcyjnego urządzenia opracowanego z myślą o wszechstronnym zastosowaniu biznesowym. Będzie dostępny we wszystkich ofertach abonamentowych Orange dla Firm. Kupujący będą mogli bezpłatnie korzystać przez dwa lata z usługi inteligentnej Nawigacji Orange.

BlackBerry 9700 Bold jest następcą cenionego przez klientów modelu 9000, dostępnego w Orange od ponad roku. W stosunku do poprzednika jest nieco mniejszy i lżejszy, dzięki czemu jeszcze łatwiej obsługiwać go jedną ręką. Wygodę użytkowania podnosi także dotykowy trackpad umożliwiający precyzyjne i płynne przewijanie tekstu oraz korzystanie z funkcji menu. Całości dopełnia profilowana i czuła na dotyk klawiatura w układzie QWERTY. Elegancki wygląd i funkcjonalność sprawiają, że dla osób często przebywających i pracujących poza biurem jest idealnym narzędziem biznesowym i źródłem rozrywki.

Urządzenie współpracuje z sieciami Wi-Fi oraz 3G i HSDPA na całym świecie. Dzięki temu zapewnia możliwość telefonowania i szybkiej transmisji danych niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Zostało wyposażone w procesor nowej generacji (624 MHz) oraz pamięć Flash 256 MB, co umożliwia jeszcze szybsze korzystanie z aplikacji biurowych. Bold 9700 posiada także wbudowany odbiornik GPS, aparat fotograficzny 3.2MP oraz wyświetlacz wysokiej rozdzielczości. Obsługuje odbieranie i wysyłanie poczty push e-mail oraz edycję załączników w popularnych formatach. Oprócz tego dostarcza rozrywki, z której można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej, wbudowanego odtwarzacza multimedialnego i kart pamięci o pojemności do 16 GB.

Pełne wykorzystanie możliwości terminala zapewnia usługa BlackBerry BIS (BlackBerry Internet Service). Umożliwia automatyczne odbieranie i wysyłanie poczty elektronicznej, przeglądanie załączników (w formatach Microsoft Word®, Excel®, PowerPoint® i Adobe® PDF) oraz plików graficznych. Dostęp do e-mail odbywa się bez konieczności indywidualnego logowania do serwerów pocztowych. Wysyłanie i odbieranie poczty jest równie łatwe, jak wiadomości SMS. Klienci korzystający z usługi BlackBerry BIS mogą też bez ograniczeń przeglądać strony internetowe oraz korzystać nawet z 10 kont pocztowych, bez limitu wysyłania i odbierania. Miesięczny koszt abonamentu na tę usługę w Orange dla Firm to
19,90 zł netto.

Każdy telefon BlackBerry może działać także z usługą w wersji BES (BlackBerry Enterprise Server) zapewniającą współpracę z korporacyjnym systemem pocztowym użytkownika (Microsoft Exchange, Lotus Domio, Novell GroupWisa).

Nowy BlackBerry Bold 9700, jest dostępny od 26 stycznia br. we wszystkich ofertach abonamentowych Orange dla Firm. Będzie można go kupić wraz z nową aktywacją lub przy przedłużaniu umowy, w wybranych Salonach Firmowych Orange oraz w sklepie internetowym na stronie www.orange.pl/dlafirm. Klienci, którzy kupią telefon BlackBerry 9700 z dowolnym planem abonamentowym Orange dla Firm i włączą usługę Nawigacja Orange w opcji Abonament, przez 2 lata będą mogli korzystać z niej bezpłatnie.

Więcej informacji o usługach BlackBerry w Orange znajduje się na: www.orange.pl/bb.

Więcej o usłudze inteligentnej Nawigacji Orange: www.orange.pl/nawigacja.

O polskiej premierze nowego telefonu BlackBerry pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości