PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polskie babyboxy połączą Szwajcarów z Internetem

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polskie-babyboxy-polacza-szwajcarow-z-internetem-5075.html
QR Code
Polskie babyboxy połączą Szwajcarów z Internetem

Piotr Baranowski, 12 listopada 2008, 12:34
Tagi: Babybox, France Telecom, Internet, Telekomunikacja Polska (TP SA), ZyXEL

ZyXEL rozpoczął dostawę nowych modemów dla Telekomunikacji Polskiej: babybox tp. Modem ten, z przygotowanym przez polskich specjalistów oprogramowaniem, będzie wprowadzany również w innych krajach, w spółkach należących do grupy France Telecom. Obecnie z urządzeń ZyXEL mogą już korzystać użytkownicy w Szwajcarii.

Przygotowany przez firmę ZyXEL modem babybox tp umożliwia wygodne korzystanie z usługi neostrada tp, bez konieczności każdorazowego łączenia się z Internetem. Urządzenie posiada wbudowany firewall, znacznie podnoszący bezpieczeństwo sieciowe użytkowników. Kolejną ważną zaletą modemu jest możliwość wykonywania tanich, internetowych połączeń telefonicznych poprzez usługę neofon tp i tradycyjny aparat telefoniczny. Modem został specjalnie dostosowany do sieci operatora, zapewniając pełną zgodność usługami głosowymi oferowanymi w ramach umowy.

Marcin Michalski, Country Manager w ZyXEL Communications Polska powiedział:

Współpraca z France Telecom jest jednym z największych projektów ZyXELa w Europie. Pomysł zainicjowany przez specjalistów z TP został właśnie wdrożony w Polsce i Szwajcarii oraz doceniony na innych rynkach europejskich – tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Telekomunikacją Polską przy tym projekcie.
reklama

Ostatnie opinie internautów

wasiesto 12.11.2008 @ 23:44
moim zdaniem cały ten babybox będzie również tak jak livebox wielkim niewypałem. gdzie wadą są słaba stabilność i niski poziom zabezpieczenia przed włamaniami z zewnątrz. i dodatkowo ta opłata 10pln miesięcznie za to ze się go ma.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 8 wynosi: