PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Polycom: nowe telefony IP serii KIRK 60xx

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/polycom-nowe-telefony-ip-serii-kirk-60xx-7139.html
QR Code
Polycom: nowe telefony IP serii KIRK 60xx

Mariusz Burski, 18 lutego 2010, 14:53
Tagi: nowy telefon, Polycom

Polycom, światowy lider w dziedzinie technologii telepresence oraz komunikacji audiowizualnej, wprowadza na rynek nową serię aparatów telefonicznych z serii Polycom KIRK 60, które uzupełnią ofertę aparatów bezprzewodowych KIRK DECT firmy Polycom. Seria aparatów KIRK 60 stanowi odporne na drgania i wstrząsy, obsługujące aplikacje rozwiązanie, które jest idealne do celów integracji z systemami bezpieczeństwa i produkcyjnymi w środowiskach wytwórczych i przemysłowych.

Nowe urządzenia KIRK firmy Polycom wyposażone są w specjalistyczne funkcje zaprojektowane w taki sposób, aby mogły integrować się z aplikacjami innych firm. Dodatkową funkcją bezpieczeństwa aparatów są czujniki ruchu, które wysyłają komunikaty "man-down" ("człowiek w spoczynku") lub "man-running" ("człowiek w ruchu") po wykryciu braku ruchu lub przy jego nadmiarze po upływie wcześniej określonego czasu. Aparaty pozwalają również na redukcję czasu przestoju i poprawę efektywności operacyjnej Nowe urządzenia KIRK firmy Polycom wyposażone są w specjalistyczne funkcje zaprojektowane w taki sposób, aby mogły integrować się z aplikacjami innych firm. Dodatkową funkcją bezpieczeństwa aparatów są czujniki ruchu, które wysyłają komunikaty "man-down" ("człowiek w spoczynku") lub "man-running" ("człowiek w ruchu") po wykryciu braku ruchu lub przy jego nadmiarze po upływie wcześniej określonego czasu. Aparaty pozwalają również na redukcję czasu przestoju i poprawę efektywności operacyjnej poprzez zapewnienie natychmiastowego powiadamiania w przypadku uszkodzenia urządzenia.

Aparat telefoniczny KIRK 6020 firmy Polycom to bardzo trwałe (IP64 classified) urządzenie odporne na pył, zamoczenie, drgania i wstrząsy. Telefon KIRK 6020 został opracowany specjalnie z myślą o środowiskach produkcyjnych i posiada wiele funkcji takich między innymi jak: przycisk alarmowy, kolorowy wyświetlacz oraz specjalne ikony pozwalające na wyświetlanie alertów specyficznych dla środowiska produkcyjnego. Telefon KIRK 6040 firmy Polycom zapewnia maksymalne bezpieczeństwo pracowników pracujących samodzielnie w środowiskach produkcyjnych i przemysłowych dzięki funkcji alarmu (tear-off alarm) oraz przyspieszeniomierza.

Ceny i dostępność:
W Polsce aparat telefoniczny KIRK 6020 firmy Polycom jest w sprzedaży u autoryzowanego partera C&C Partners Telecom Sp. z o.o. Sugerowana cena producenta telefonu KIRK 6020 280EUR, telefonu KIRK 6040, 430EUR.

Sten Dyrmose, dyrektor działu telefonów DECT w firmie Polycom powiedział: "Przemysł ma bardzo specyficzne wymagania, jeżeli chodzi o urządzenia przenośne. Firma Polycom jest w pełni tego świadoma, dlatego nowe funkcje bezpieczeństwa w telefonach sprawią, że pracownik będzie czuł się bezpieczny w miejscu pracy, nawet w stawiających bardzo wysokie wymagania środowiskach."


Źródło: Polycom

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości