PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Poprawcie iPhone...

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/poprawcie-iphone-5129.html
QR Code
Poprawcie iPhone...

Hubert Musiał, 28 listopada 2008, 09:35
Tagi: Apple, iPhone, Iphone 3g

Brak wsparcia dla MMS-ów to najczęściej wymieniana wada iPhone'a. Użytkownicy tego popularnego smartfonu przeprowadzili w swoim gronie plebiscyt, w którym rekomendują producentowi przyszłe poprawki i ulepszenia w aparacie.

Firma Apple co pewien czas wprowadza aktualizacje oprogramowania dla swoich telefonów iPhone. Producent zdaje sobie sprawę, że nie wszystko jest w nich idealne. Ostatni firmware 2.2 mimo wielu poprawek mija się z oczekiwaniami użytkowników aparatu.

Użytkownicy iPhone przeprowadzili na stronie internetowej "Proszę, naprawcie iPhone" ("Please fix the iPhone") mały plebiscyt. W krótkiej ankiecie można zgłosić zmiany lub propozycje jakie uważa się za konieczne dla lepszego funkcjonowania telefonu. Na podstawie oddanych głosów powstał ranking.

Brak wsparcia dla MMS-ów to główna wada, którą poparło aż 36669 użytkowników. Tuż po niej najbardziej dokuczliwy jest brak funkcji kopiuj/wklej, za którym opowiedziało się 32634 osób. Trzecia najbardziej potrzebna poprawka to brak możliwości synchronizacji aparatu bez kabli - oddano na nią 31820 głosów.

Inne zgłoszone rekomendacje to np. udostępnienie flash w przeglądarce Safari, wprowadzenie pracy aplikacji w tle i możliwość nagrywania filmów wideo.

Źródło: PC World

reklama

Ostatnie opinie internautów

wasiesto 28.11.2008 @ 12:55
iPhona można porównać z nokią 3310
_Brutus 28.11.2008 @ 17:50
Produkty firmy Apple mają tylko dwa plusy: design i reklamę... Reszta to minusy...

Bawiłem się iPhone'm - fajna zabawka. Ale tylko zabawka. Brakuje bardzo dużo funkcji, które powinny się znaleźć w takim sprzęcie. Apple ma swoim "popleczników", którzy nie widzą tych wad, tylko zachwycają się zwykłymi opcjami, które nie są tego warte. Wystarczy spojrzeć na np. nokię n95 - jest technicznie dużo bardziej zaawansowana... Ale przecież Applowcy tego nie widzą ;)

Druga kwestia - reklama. Bardzo dobra moim zdaniem. Potrafią przyciągnąć do siebie klienta, choć bardziej wychodzi im to z amerykanami niż z europejczykami. My jesteśmy bardziej oszczędni od Amerykanów. Nie wiele osób może sobie pozwolić na iPhona za 1500zł (hehe no właśnie - te kosmiczne ceny :/ ) tylko po to, żeby pokazać się na przystanku jaki się ma "sprzęcior"... :/
pink_kandy 30.11.2008 @ 21:26
zgadzam się, IPhone nie ejst taki wspaniały, jak o nim mówią reklamy ;)
bardzo niepraktyczny w codziennym użytkowaniu
cpk_worm 1.12.2008 @ 12:24
iPhone to bardzo młode dziecko Apple'a, które wróży bardzo dobrze na przyszłość. Powodów do niepokoju nie ma.. iPhone będzie przecież cały czas poprawiany, ulepszany i dopieszczany (to tylko kwestia czasu). Ogólny pomysł na plebiscytu "Please fix the iPhone" uważam za bardzo na miejscu i może tylko pomóc w szybszym udoskonalaniu iPhone'a.
Porównanie iPhona do nokii 3310 trochę nietrafione ale każdy ma swoje zdanie.
_Brutus, myślę, że wyrośliśmy już z czasów kiedy to szpanowało się telefonami etc.. a wyjmowanie iPhone'a na przystanku? Jak chcesz się go szybko pozbyć to proszę bardzo :)
pink_kandy 1.12.2008 @ 22:00
zapewne wróży dobrze na przyszłość, ale ja jednak pozostanę fanką sprzętu określonego do danych funkcji; telefon ma służyć do dzwonienia, za to płacę rachunki :)
Brzoskwinkaa 2.12.2008 @ 07:49
Jeśli mam być szczera do bólu powiem, że iPhon jest największym badziewiem jakie widziałam. Pracuję jako telemarketer i ostatnio dla pewnej firmy sprzedawaliśmy te urządzenia. Co ja się nasłuchałam... ludzie wręcz klną do słuchawek słysząc "iPhone" Kiedy na szkoleniu produktowym miałam okazję pobawić się tym sprzetem doszłam do wniosku, ze jest to przereklamowana i beznadziejna zabawka... w dodatku aż tak droga! Telefon powinien służyć do dzwonienia iPod/Mp3/Mp4 do słuchania muzyki... i niech tak pozostanie, bo jak coś jest do wszystkiego (jak iPhone) to jest do niczego! Przykro mi!
Maku 29.12.2008 @ 17:23
_Brutus, czy uważasz, że Twój przykład w postaci Nokii N95 (nie wiem nawet, o którą generację Ci chodzi, gdyż 1 posiada nieciekawe wykonanie...) jest słuszny ? To, że komórka ta posiada system operacyjny - Symbian, nie oznacza, że jest lepsza ;) W Iphonie jest możliwość wgrania innego systemu operacyjnego, jakim jest Linux.. Aparat foto, choć jest lepszy - przyznam, nie sprawia, iż całe urządzenie można określić jako "dużo bardziej zaawansowane technicznie"..(aparat jest tylko gadżetem i równie dobrze mogłoby go nie być w cale w Iphonie - i tak wybrałbym urządzenie ze stajni Apple..) N95 posiada "pustakowy" design ;)
tomqiub 11.04.2009 @ 03:43
ale kury z waszych marnych funkóf ma 16g,,,,,,,,,,,,,,,,,ładne przeciążenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 12 i 4 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16