PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Powiększenie limitu blueconnect w sieci Era

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/powiekszenie-limitu-blueconnect-w-sieci-era-8811.html
QR Code
Powiększenie limitu blueconnect w sieci Era

Maciej Celmer, 18 marca 2011, 10:55
Tagi: Blueconnect, Era, promocja

Sieć Era umożliwiła powiększenie limitu danych w usłudze blueconnect nawet o dodatkowe 2 GB w danym miesiącu.

Promocja "powiększenie blueconnect" daje możliwość zwiększenia limitu transferu danych jednorazowo w danym miesiącu. Za aktywację usługi obowiązuje jednorazowa opłata.

Powiększenie blueconnect:

  • 0,5 GB - 10 zł z VAT
  • 1 GB – 14,99 zł z VAT
  • 2 GB – 24,99 zł z VAT

Opcja jest dostępna dla klientów indywidualnych korzystających z taryf data i blueconnect. Aktywacji można dokonać w każdym dniu miesiąca. Podniesienie limitu obowiązuje do końca okresu rozliczeniowego.

Promocja obowiązuje od 17.03.2011 roku do dnia 31.12.2011

Źródło: Era

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 18.03.2011 @ 11:03
Takie chwilowe powiększenie limitu, napewno komuś się przyda. Czy to na chwilę, czy przy częstszym korzystaniu.
Termin trwania promocji też nie jest krótki, więc, nie będzie problemu z wzięciem udziału w tej ofercie ;)
Frasier 18.03.2011 @ 11:06
15 zł za 1GB to całkiem rozsądna cena i mając BC na pewno bym rozważył. Chociaż ja wolałbym kupować nowe karty Orange Free na Kartę z Allegro, jak mi się stara skończy :-). Wiem, że to nie jest oficjalna oferta, ale jako klienta mało mnie to obchodzi. Tak jest najtaniej.
kamilxy 18.03.2011 @ 11:24
Oferta bardzo przyjemna, bo w BC w najtańszym abonamencie 1gb kosztuje prawie 20zł, także w nieprzewidzianych sytuacjach, albo nadwyżce wolnego czasu, zapewne przyda się:) ale i tak, jak już zauważyłeś Frasier, bardziej opłaca się Orange z allegro:-)
M&M 19.03.2011 @ 16:41
Problem z Orange z Allegro, który jest tani to fakt, jest taki, że to jest prepaid. Jedna decyzja Orange i już nie ma tej oferty. Nie podpisujemy zobowiązania na określony czas, które nam gearantuje pewne warunki. Oczywiście, jak sobie kupimy np. kilkanaście GB, to będziemy je mieć, aż zużyjemy, ale mozemy już ich nie odnowić.
Nowe ceny są ciekawe, ale warto pamiętać, że w nowym Play Online pakiet dodatkowego transferu kształtuje się tak:
0,5 GB - 5 zł,
1 GB - 9 zł,
2 GB - 15 zł,
5 GB - 25 zł,
10 GB - 40 zł,
Dostępne także w najtańszym abonamencie, za 19 zł. Era ma jednak większą dostępność, Play ma to swoje 4G, ale i opinię słabych transferów.
ewka 21.03.2011 @ 11:41
a nie lepszy już free w abonamencie? Oferta przecież też zaczyna się od 19 zł. A co do 4g to nie uważasz , że to raczej chwyt marketingowy?
mily09 22.03.2011 @ 10:29
4g to chwyt marketingowy a hspa+dc działa zaledwie w kilku miastach
slash 22.03.2011 @ 11:26
@mily09- ale przecież Orange od początku komunikował , że hspa+dc jest dostępne w wybranych miejscowościach,a do końca roku mają zwiększyć ten zasięg, tak więc spokojnie. Nie wszystko na raz.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Uwaga na... 24.07.2014, 15:00