PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pozwolenia na linie radiowe

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pozwolenia-na-linie-radiowe-3186.html
QR Code
Pozwolenia na linie radiowe

Michał Gruszka, 24 stycznia 2008, 13:49
Tagi: Urząd Komunikacji Elektronicznej (UKE)

Prezes UKE opublikował wykazy pozwoleń radiowych wydanych dla stacji pracujących w systemach służby radiokomunikacyjnej stałej typu punkt-punkt.

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UKE zostały zamieszczone wykazy pozwoleń radiowych wydanych na używanie radiowych urządzeń nadawczo-odbiorczych pracujących w stacjach systemów służby stałej typu punkt-punkt (linie radiowe).

Pojedyncza pozycja wykazu zawiera parametry jednego przęsła radiowego. Przez przęsło radiowe rozumie się elementarny składnik linii radiowej, składający się z urządzeń służących do nadawania (zlokalizowanych na jednym z końców przęsła) oraz urządzeń służących do odbioru (umieszczonych na drugim końcu przęsła), pomiędzy którymi w kanale radiowym realizowana jest transmisja sygnału radiowego.

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej wydaje w drodze decyzji pozwolenie radiowe na używanie urządzenia radiowego nadawczego lub nadawczo-odbiorczego. Postępowanie w sprawie wydania pozwolenia radiowego wszczyna się na pisemny wniosek zainteresowanego podmiotu (procedury i wzory wniosków o wydanie pozwolenia zamieszczone na stronie BIP UKE).

Opisy stosowanych procedury, wzory wniosków, informacje o wysokości opłat, jak również rejestry, tablice i wykazy są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Komunikacji Elektronicznej pod adresem: www.bip.uke.gov.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości