PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Pracownicy Ery dręczą klientów

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/pracownicy-ery-drecza-klientow-1912.html
QR Code
Pracownicy Ery dręczą klientów

Michał Gruszka, 12 września 2007, 20:26
Tagi: Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

PTC Era nęka swoich klientów ofertami promocyjnymi.

Jedna z abonentek komórkowej sieci Era przeżyła telefoniczny koszmar – przez kilka dni kilka razy w ciągu godziny była nękana telefonami automatycznej sekretarki biura obsługi klientów. Operator tłumaczy, że zawinił błąd systemu.

Jak opisuje Dziennik Łódzki, abonentka komórkowej sieci Era przez kilka dni była atakowana telefonami od operatora - głos automatycznej sekretarki, z częstotliwością co około 30 minut starał się przekonać ją do skorzystania z nowej oferty. Wszystko zaczęło się od telefonu konsultanta z biura obsługi abonentów sieci Era, który abonentce zaproponował skorzystanie z wakacyjnej oferty.

Klientka podziękowała za informację i poinformowała, że zastanowi się nad skorzystaniem z promocji. Tego samego dnia otrzymała jeszcze kilka telefonów z biura sieci Era, w których głos automatycznej sekretarki informował o tej samej promocji. Wreszcie klientka musiała interweniować w biurze obsługi klienta.

Jak czytamy w Dzienniku Łódzkim, w biurze prasowym Ery całą sytuacją byli zaskoczeni. Jak poinformowano dziennikarzy, być może jest to błąd systemu - automat informujący o wakacyjnej promocji jest tak zaprogramowany, by do trzech razy powtórzył połączenie do każdego abonenta, w przypadku gdy wcześniejsze połączenia nie zostaną odebrane.

Źródło: Dziennik Łódzki

reklama

Ostatnie opinie internautów

Cobra 13.09.2007 @ 10:30
Bla bla bla. Tego typu wpadki zdarzają się każdemu operatorowi. Ale na "pasji", która jest lekko pro-plusowa, walą bez przerwy w Erę. No to może zrobimy newsa o tym:

p. Staszek ze Szczecina kupił 3 karty doładowujące Simplus po 50zł każda dla 3 osób po jednej: dla siebie, żony i córki. Zgodnie ze standardową procedurą wklepał kody z kart. We wszystkich 3 przypadkach kody zostały przyjęte, ale konta NIE DOŁADOWANE. Musiał to wyjaśniać w Plusie. Dostał jakieś tam minuty za to.

Historia autentyczna !!!

To zróbmy newsa, co prawda historia sprzed roku, ale co tam. Jak chcecie, dowiem się więcej i przeredaguję tekst, aby nadawał się na publikację.
Piotr Baranowski 13.09.2007 @ 11:17
@Cobra, mogę Cię zapewnić, że Pasja nie jest "pro-plusowa".

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości