PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Premiera LG/CES 2008

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/premiera-lg-ces-2008-3000.html
QR Code
Premiera LG/CES 2008

Michał Gruszka, 7 stycznia 2008, 15:12 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 7 stycznia 2008 o 15:13)
Tagi: LG, LG Electronics, nowy telefon

LG Electronics zaprezentował na targach Consumer Electronics Show 2008 najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii komórkowej wykorzystujące technologię ekranów dotykowych, obsługujące zaawansowane funkcje muzyczne i telewizyjne oraz technologię Bluetooth.

Wśród prezentowanych telefonów 3 z nich zostały wyróżnione za swoją innowacyjność: Voyager, Venus i Muziq.

VOYAGER™ - to nowe wcielenie doskonałości skrywającej wyrafinowaną elegancję,
a zarazem rewelacyjną jakość użytkową, co świadczy również o jego najwyższej klasie. Jest to nie tylko pierwszy telefon komórkowy obsługiwany za pomocą ekranu dotykowego i pełnej klawiatury alfabetycznej, ale także umożliwia dostęp do usług telewizyjnych V CAST Mobile i przeglądanie stron internetowych w formacie HTML.
Telefon VOYAGER™ wyposażono w dwa głośniki zapewniające stereofoniczne odtwarzanie dźwięku, moduł Bluetooth® oraz aparat fotograficzny i kamerę wideo o rozdzielczości 2.0 megapikseli.

LG Venus - to najjaśniejsza gwiazda w linii telefonów LG, łącząca w sobie to, co najlepsze w świecie telefonii komórkowej. Ten nowoczesny, rozsuwany telefon wyposażono w dwa wyświetlacze, odtwarzacz muzyki, kamerę i aparat fotograficzny o rozdzielczości 2.0 megapikseli oraz slot kart pamięci typu microSD. Ekran dotykowy umożliwia intuicyjną obsługę wszystkich funkcji za pomocą palca.
VENUS to nie tylko piękny wygląd, ale także zaawansowana technologia. Telefon obsługuje standard telewizji V-CAST i posiada wbudowany moduł Bluetooth.

Muziq od LG to cienki i stylowy telefon, który posiada specjalny przycisk, który umożliwia korzystanie z wielu funkcji telefonu przy jednoczesnym słuchaniu muzyki. Bez względu na to, co użytkownik robi w danej chwili, zawsze ma ławy i wygodny dostęp do muzyki stereo, radia FM oraz Bluetooth. Dzięki najnowszemu modelowi, fani technologicznych nowości mogą nie tylko robić zdjęcia i kręcić filmy wideo, ale także nagrywać dzwonki za pomocą specjalnego kompozytora dźwięków lub pobierać klipy muzyczne. Tym samym Muziq od LG wnosi nowy rodzaj rozrywki w gronie użytkowników i ich przyjaciół.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 5 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości