PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Premiera usługi N-Gage - nowe gry i urządzenia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/premiera-uslugi-n-gage-nowe-gry-i-urzadzenia-3900.html
QR Code
Premiera usługi N-Gage - nowe gry i urządzenia

Michał Gruszka, 9 kwietnia 2008, 21:19 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 9 kwietnia 2008 o 21:19)
Tagi: N-Gage, Nokia

Usługa gier mobilnych Nokia N-Gage, wraz z nowymi grami, urządzeniami i ofertą online, została dziś udostępniona graczom na całym świecie. Z urządzeniami marki Nokia miliony ich właścicieli mogą znaleźć, wypróbować i kupić wysokiej jakości gry opracowane specjalnie z myślą o telefonach komórkowych i mobilnych komputerach multimedialnych. Za pośrednictwem społeczności sieciowej N-Gage Arena można także łączyć się z innymi graczami. Użytkownicy mogą zawierać znajomości, znajdować partnerów do gier wieloosobowych, dyskutować na forach i czatach na żywo, a także uczestniczyć w turniejach i imprezach.

Jaakko Kaidesoja, wiceprezes ds. gier firmy Nokia powiedział:

Dzięki ofercie N-Gage ludzie z całego świata mogą wypróbowywać i kupować wciągające, łatwe w obsłudze i atrakcyjne gry. Bardzo się cieszymy, że możemy je udostępnić klientom, ponieważ to właśnie z nimi chcemy budować przyszłość gier mobilnych.

Gry dostępne na platformie N-Gage
Platforma N-Gage obejmuje ekskluzywne pozycje, należące do najambitniejszych i najbardziej zaawansowanych graficznie gier, jakie dotychczas wyprodukowano. Czołowi wydawcy gier opracowują na platformę N-Gage gry wszystkich gatunków, od strategicznych i sportowych po gry arcade i gry akcji.
W pierwszym zestawie gier znalazły się: EA SPORTS™ FIFA 08 wydana przez EA Mobile; Block Breaker Deluxe, Brain Challenge i Asphalt 3: Street Rules wydane przez Gameloft; World Series of Poker™ Pro Challenge wydana przez Glu Mobile, a także Hooked On: Creatures of the Deep i System Rush: Evolution wydane przez Nokia Publishing. Do tych gier dołączą wkrótce Tetris® i The Sims™ 2 Pets wydane przez EA Mobile oraz Snakes Subsonic, Space Impact: Kappa Base i Mile High Pinball wydane przez Nokia Publishing. Społeczność N-Gage będzie mogła od razu korzystać z szerokiej oferty gier wysokiej jakości, dostępnych niekiedy wyłącznie na platformie N-Gage.

Za pomocą aplikacji N-Gage zainstalowanej w urządzeniu użytkownicy mogą tworzyć listę znajomych, przesyłać prywatne wiadomości oraz brać udział w czatach. Za uczestnictwo w grach i innych zajęciach społeczności można zdobyć punkty N-Gage. Z platformy N-Gage można także korzystać poprzez komputer, za pośrednictwem internetowego portalu. Gracze mogą w ten sposób bez problemu uczestniczyć w życiu społeczności N-Gage, kupować nowe gry i pobierać je do urządzeń kompatybilnych
z N-Gage.

Urządzenia kompatybilne z platformą N-Gage
Obecnie z N-Gage są kompatybilne następujące modele: Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95 i Nokia N95 8GB.

Przed udostępnieniem usługi N-Gage firma Nokia gromadziła opinie fanów uczestniczących w programie N-Gage First Access. W ciągu ośmiu tygodni jego trwania zarejestrowało się kilkadziesiąt tysięcy uczestników z ponad 100 krajów.

W ramach programu N-Gage First Access użytkownicy mobilnych komputerów multimedialnych Nokia N81 jako pierwsi mieli możliwość wypróbować N-Gage. Na podstawie ich opinii udało nam się jeszcze bardziej udoskonalić platformę. Cieszymy się, że aż tyle osób chciało przetestować usługę i podzielić się swoimi opiniami. Dzięki nim mamy teraz jeszcze lepszą ofertę dla szerszego grona użytkowników. Wraz ze społecznością N-Gage będziemy nadal rozwijać tę platformę, dodając nowe gry i funkcje, które wykorzystują szybki rozwój technologii mobilnych.

Aplikację N-Gage można pobrać do urządzenia mobilnego lub komputera pod adresem http://www.n-gage.com. Nowe gry, funkcje i kompatybilne urządzenia będą dodawane regularnie. Gry mają kosztować od sześciu do dziesięciu euro, a wszystkie można przed zakupem bezpłatnie wypróbować.

Firma Nokia zapowiedziała dotychczas ponad 30 gier N-Gage, w tym:
Digital Chocolate: DChoc Café™ Solitaire 12-Pack, DChoc Café™ Sudoku i DChoc Café™ Hold' Em Poker.
EA Mobile: The Sims™ 2 Pets, Tetris®, Tiger Woods PGA TOUR® i EA Sports™ FIFA 08.
Gameloft: Asphalt 3: Street Rules, Block Breaker Deluxe, Brothers In Arms, Brain Challenge, Midnight Pool, Dogz i Midnight Poker. Glu Mobile: The Dark Knight, SPEED RACER, Super Slam Ping Pong i World Series of Poker™ Pro Challenge.
I-play: Super Mah Jong i World Rally Championship.
Nokia Publishing: Bounce Boing Voyage, Creebies, Dirk Dagger and the Fallen Idol, Hooked On: Creatures of the Deep, Mile High Pinball, Pro Series Golf, ONE, Snakes Subsonic, Space Impact: Kappa Base, System Rush: Evolution i Yamake.
THQ Wireless: Star Wars: The Force Unleashed™ i Worms World Party.
Vivendi Games Mobile: Crash Bandicoot®.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości