PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Premiery HTC w czwartym kwartale 2007

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/premiery-htc-w-czwartym-kwartale-2007-2382.html
QR Code
Premiery HTC w czwartym kwartale 2007

Michał Gruszka, 25 października 2007, 17:58
Tagi: HTC, nowy telefon

Firma HTC Corp. zaprezentowała dziś trzy nowe urządzenia, debiutujące w czwartym kwartale 2007 r. Trzy nowe urządzenia wzmacniają pozycję HTC jako innowatora, zaspokajającego potrzeby klientów biznesowych i instytucjonalnych. Każde z trzech nowych urządzeń posiada dopasowany zestaw funkcji dla różnych typów użytkowników – zarówno tych którzy wymagają najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie mobilnych komputerów, jak i tych, którzy potrzebuję wszechstronnego, wielofunkcyjnego mobilnego komunikatora.

• HTC Shift – HTC Shift, jako jedno z pierwszych w świecie urządzeń mobilnych z systemem Microsoft Windows Vista i funkcją push email, rozpoczyna nową erę w mobilnej komputeryzacji. HTC Shift łączy wydajność Windows Vista ze stałą łącznością 3G/HSDPA i wyróżnia się nieporównywalną funkcjonalnością w kompaktowej konstrukcji. HTC Shift to pierwsze urządzenie wykorzystujące innowacyjną technologię HTC SnapVUE™. SnapVUE daje natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza, SMSów i kontaktów bez potrzeby pełnego uruchomienia urządzenia, co oszczędza energię i przedłuża czas pracy na akumulatorach. Urządzenie waży zaledwie 800g i posiada przesuwny, siedmiocalowy ekran dotykowy. HTC Shift to nowy standard pracy w podróży

• HTC S730 – Ulepszona wersja telefonu HTC S710, wprowadzonego wcześniej w tym roku. HTC S730 posiada dodatkowo 3G/HSDPA i procesor 400MHz dla konsumentów i specjalistów, którzy wymagają szybkiej łączności. To stylowy i kompaktowy telefon, wyposażony w wysuwaną klawiaturę QWERTY – idealny wybór dla mobilnego specjalisty, który potrzebuje łatwego dostępu do poczty elektronicznej, komunikatora i internetu poza biurem. HTC S730 wyposażono w system operacyjny Windows Mobile 6 i 256MB pamięci Flash w metalicznej szarej obudowie.

• HTC P6500 – Przeznaczony dla rynku instytucjonalnego, HTC P6500 to idealne urządzenie dla wielu przedsiębiorstw - firm logistycznych, szpitali, policji. Posiada ekran o przekątnej 3,5cala, 3-megapikselowy aparat z automatyczną ostrością oraz skanerem kodów kreskowych i linii papilarnych. HTC P6500 przeznaczony jest do współpracy z programami dostosowanymi do potrzeb poszczególnych typów przedsiębiorstw. HTC P6500 wyposażony jest w 256MB pamięci z opcją rozbudowy do 1GB, oraz dwa czytniki kart SD. Mocną konfigurację uzupełnia łączność 3G/HSDPA oraz odbiornik GPS. P6500 to w pełni wyposażona, przyszłościowa platforma mobilna.

Oprócz nowych urządzeń, firma HTC przygotowała szereg akcesoriów zwiększających wygodę użytkowania i kompatybilnych ze wszystkimi urządzeniami HTC. W skład akcesoriów wchodzą BH M200 (słuchawki Bluetooth), HS U110 (adapter 3.5 mm i słuchawka), oraz HS S200 (przewodowe słuchawki stereo z mikrofonem w standardzie HTC) ułatwiające mobilną komunikację.

Florian Seiche, wiceprezes HTC Europe. powiedział:

Jesteśmy bardzo dumni z reputacji HTC jako wiodącego innowatora na rynku urządzeń mobilnych dostarczającego produkty wysokiej jakości, które spełniają zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Urządzenia wprowadzone w czwartym kwartale jeszcze bardziej poszerzą asortyment produktów HTC – przełomowy HTC Shift wyznacza nowe standardy i zwiększa wybór urządzeń oferowanych użytkownikom biznesowym.


Scott Horn, dyrektor generalny, Microsoft Mobile Communications Business. powiedział:
Chcemy by telefony naszych klientów realizowały więcej funkcji. Jako wiodący dostawca telefonów z systemem Windows Mobile phones, HTC zapewnia szeroki wybór urządzeń z dobrze znanymi aplikacjami i usługami Microsoft. Cieszymy się z nowych produktów w coraz szerszej ofercie HTC, ponieważ dają one klientom elastyczność w dopasowaniu telefonu z Windows Mobile, który pasuje do ich stylu pracy - zarówno w domu jak i w podróży.

HTC Shift będzie dostępny w Polsce jeszcze przed Świętami w cenie około 4.999 zł (z VAT), HTC S730 od listopada z ceną około 1.759 zł (z VAT), a HTC P6500 około 3.099 zł (z VAT). Wszystkie urządzenia będą dostępne w ofercie HTC a także u wybranych partnerów-operatorów.

Więcej o produktach
HTC Shift
• Natychmiastowe uaktualnianie wiadomości - system >on push email<
• Aż dwa dni pracy w trybie oczekiwania – HTC Shift nie zawiedzie cię w podróży
• Natychmiastowy dostęp do najważniejszych informacji pod jednym przyciskiem - HTC SnapVUE™
• Rewolucyjny mały format zapewnia mobilność bez kompromisów
• Wystarczająco mocny do pełnej obsługi systemu Windows Vista®

HTC S730
• Natychmiastowy dostęp do poczty elektronicznej, kalendarza i kontaktów Outlook® dzięki Windows Mobile® 6
• Twoje biuro zawsze z tobą - ściągaj, przeglądaj i edytuj dokumenty
• Kompaktowy telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY
• Dostęp do najważniejszych informacji poprzez Live HTC Home™
• Szybkie, stałe łącze dzięki międzynarodowemu dostępowi do 3G i Wi-Fi

HTC P6500
• Otwarta platforma Windows Mobile 6 ułatwia instalację aplikacji przemysłowych
• Szybki internet – do dziewięciu razy szybszy niż 3G
• Aparat 3 megapiksele z automatyczną ostrością umożliwia również działanie aplikacji takich jak czytniki kodów kreskowych i wizytówek
• Czytnik linii papilarnych zabezpiecza urządzenie i najważniejsze dane
• Możliwość zdalnego wyczyszczenia pamięci – usuwa wszystkie dane z urządzenia w przypadku zagubienia lub kradzieży
• Podwójny interfejs SDIO – dwa czytniki kart lub akcesoriów

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości