PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Prezes ATM S.A. finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku!

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/prezes-atm-s-a-finalista-konkursu-przedsiebiorca-roku-2696.html
QR Code
Prezes ATM S.A. finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku!

Michał Gruszka, 29 listopada 2007, 18:03
Tagi: ATM, Konkurs

Na uroczystej gali towarzyszącej finałowi piątej polskiej edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Ernst & Young, przedstawiono sylwetki i dokonania przedsiębiorców, wybranych do grona finalistów przez jury pod przewodnictwem Jana Krzysztofa Bieleckiego. Jednym z nich jest prezes ATM S.A. Roman Szwed.

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez firmę Ernst & Young startowało 80 przedsiębiorców. Rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: produkcja, nowy biznes oraz usługi. Jury poddało kandydatów wnikliwej i wieloetapowej ocenie. Kryteriami wyboru były: przedsiębiorczość, wyniki finansowe reprezentowanej firmy, strategia, innowacyjność, działalność międzynarodowa oraz relacje z pracownikami.

Prezentując dokonania prezesa ATM S.A. podkreślono skalę sukcesu, jaki odniósł dzięki przemyślanej strategii opartej na wprowadzaniu innowacyjnych usług i rozwiązań. W sposób istotny przyczynił się do stworzenia z niewielkiej spółki technologicznej dynamicznej grupy kapitałowej o stabilnym wzroście przychodów, oferującej innowacyjne rozwiązania informatyczne i telekomunikacyjne.

Roman Szwed powiedział:

Udział w finale tego prestiżowego konkursu jest dla każdego przedsiębiorcy ogromnym wyróżnieniem i uznaniem dla umiejętności skutecznego zarządzania firmą. Dla mnie osobiście znalezienie się w takim gronie to także satysfakcja, że niezależne jury uhonorowało w ten sposób ATM i sukces jaki nasza firma odniosła na polskim rynku.

Zwycięzcą konkursu został Dariusz Miłek, prezes produkującej obuwie Grupy NG2; to jemu przypadła statuetka Przedsiębiorcy Roku 2007 i jednocześnie wygrana w kategorii usługi. Będzie on reprezentował polską przedsiębiorczość w międzynarodowym finale konkursu E&Y w Monte Carlo. Pośród laureatów znaleźli się także Solange i Krzysztof Olszewscy, zarządzający Solaris Bus & Coach (zwycięzcy w kategorii produkcja), oraz Tomasz Kaliński, prezes Al Net System (zwycięzca w kategorii nowy biznes).

Przedsiębiorca Roku to międzynarodowa inicjatywa promująca najlepszych na świecie przedsiębiorców. Konkurs jest organizowany od 1986 roku. Uczestniczy w nim ponad 30 krajów.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 6 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości