PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Prezes Plusa: Działania Playa są nieetyczne

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/prezes-plusa-dzialania-playa-sa-nieetyczne-6046.html
QR Code
Prezes Plusa: Działania Playa są nieetyczne

Dziennik opublikował wywiad z Jarosławem Baucem, prezesem Polkomtel S.A. - operatora sieci Plus - z którego wynika, że spółka planuje pozwanie sieci Play za czyn nieuczciwej konkurencji. Ma to być reakcja na kampanię reklamową Play informującą o możliwości rozwiązania umowy z operatorami, którzy zmieniają regulamin swoich usług.

Jarosław Bauc przyznaje w wywiadzie, że po rozpoczęciu kampanii reklamowej (z udziałem Andrzej Sołtysika) przez Play liczba składanych wypowiedzeń wzrosła. Zdaniem prezesa Polkomtela "Play namawia klientów do zmiany dla nich niekorzystnej. Jakość usług Polkomtela jest bowiem znacznie lepsza niż Playa".. Prezes wskazuje również, że ceny oferowane w Play są tylko pozornie niższe, ponieważ nie uwzględniają promocji oraz usług obniżających ceny połączeń. Jego zdaniem ważne jest również to, że operator jest faworyzowany przez UKE, który zapewnił wyższe stawki za połączenia przychodzące.

Bauc wskazuje, że więcej klientów pozyskuje niż traci z tytułu zrywanych umów i nie jest to istotny uszczerbek dla operatora.

Źródło: Dziennik

reklama

Ostatnie opinie internautów

sebo 8.06.2009 @ 19:36
Bardzo dobrze w sumie ze ktos sie odgryzl Play za te nudne juz reklamy porownawcze. I wlasnie reklama Heyah jest dobra, szczegolnie z tym tekstem "a do Play drozej":D Jak nie patrzec Play juz nawet nie w stosunku do Plusa ale do wszystkich operatorow gra nie fair (wlasnie m.in przez te reklamy porownawcze) gdzie to porownuja tylko to gdzie sa lepsi o reszcie zapominajac - czyt. drogi net!
Marek 9.06.2009 @ 10:37
Działania Plusa - częste "psucie" systemu w przypadku składania wypowiedzenia są etyczne? Pracownicy biorą udział w konkursie i są gratyfikowani za NIEWYWIĄZYWANIE się z obowiązków służbowych. A co do jakośći - na nadjaniku Play (u mnie jest) rozmowy są OK. Więc robisz też panie Bauc etyczną inaczej propagandę. Albo się jest "świętym" i rzuca się kamieniem, albo się siedzi cicho i nie bredzi.
zulus 9.06.2009 @ 20:57
No Play kuleje ostro z zasiegiem. Zarowno netu jak i polaczen glosowych. Bardzo czesto zrywala polaczenia. Jezeli chodzi o te sprawe to konflikt sie ostrzy caly czas. Szczerze powiedziawszy nie jestem zwolennikiem ani jednego ani drugiego operatora. Takze jak bym mial wybierac to ani jeden ani drugi:)
Adas 11.06.2009 @ 18:18
jestem abonentem sieci PLAY i nie powiem złego słowa. Moja przygoda z nimi trwa od samego początku, czyli kwietnia 2007 r. Gdy rozwiązywałem umowę z Plusem, nie minęło kilka minut, jak zadzwonił konsultant i zaproponował mi ofertę na iPlusa. Wyśmiałem go, bo lepszą ofertę mają ludzie, którzy wejdą do salonu i podpiszą nową umowę. Moje konsultacje z nim trwały 3 dni, ale doszliśmy do porozumienia... Może konsultant nie do końca był zadowolony:-)
xiku 15.06.2009 @ 23:17
Działania play są w porządku. jeżeli ludzie mają takie prawo to niech o nim wiedzą. nie etyczne jest trzymanie klienta na chama i kłamstwa w salonach plusa, w których panie i panowie mówią wszystko tak aby nie zrywać umów.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości