PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Problemy z MMS'ami w Play

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/problemy-z-mms-ami-w-play-4949.html
QR Code
Problemy z MMS'ami w Play

Piotr Baranowski, 24 września 2008, 19:09 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 25 września 2008 o 12:28)
Tagi: MMS, Play

Od kilku dni klienci Play, multimedialnego operatora komórkowego, mają problemy z wysyłaniem wiadomości MMS.

Aktualizacja 25 września 2008, 10:25

Problemy z pewnością występują od piątku, 19 września 2008. Od tego czasu część klientów nie może wysyłać MMS'ów zarówno w sieci jak i poza nią. Jak zapewnił nas w dniu wczorajszym Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, problem został rozwiązany. W dniu dzisiejszym problemy z wysyłaniem MMS'ów występują ponownie.

Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play powiedział:

Awarie niestety zdarzają się. Niektóre towarzyszące rekonfiguracji systemu nie są sygnalizowane automatycznie i w takim przypadku dopiero zgłoszenia klientów rozpoczynają zgłoszenia naprawcze.


Nie udało nam się niestety uzyskać informacji na temat skali problemu i ilości pokrzywdzonych klientów.


Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play powiedział:
Sprawdzamy to. Trafiło do nas tylko kilka zgłoszeń na ten temat.

Aktualizacja 25 września 2008, 10:25
W dniu dzisiejszym od godzin porannych usługa ponownie działa poprawnie.

reklama

Ostatnie opinie internautów

rybka 25.09.2008 @ 16:55
Mnie jakos dotad play nie zawiodl a mam telefon u nich od ponad 1,5 roku, i za nic nie zmienie...
Kotas 25.09.2008 @ 20:04
Trochę tych komentarzy potwierdzających awarie jednak jest... Ciekawe ile osób tak naprawdę ona dotknęła i czy otrzymają one jakąś rekompensate.
mateo 26.09.2008 @ 09:49
Play to katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam to wiem zasięg szkoda gadać!!
na początku września miałem problem z wysyłaniem i odbieraniem sms
zgłosiłem to zapytano mnie między innymi czy przy wszystkich ich antenach jest ten problem.są smieszni:).
gorzej bo problem wrócił od kilku dni jest, nie wiadomo co robić chyba będę musiał przejechać po Polsce i sprawdzić które mają uszkodzone
pozitiv 26.09.2008 @ 11:53
cóż, jednak korzystanie z cudzej sieci ma tez minusy, takie jak ten.Problem trwa od kilkunastu dni, niby naprawiaja,ale wciąż nowe zgłoszenia wadliwego działania MMS w tej multimedialnej sieci. nawet Gruszka na blogu zamilkł :)
Michał Gruszka 27.09.2008 @ 18:14
A ja musye pochwalic Plaz ya mobilnz Internet :) Dostalem na test usluge internetu od kazdego operatora i niezawodne HSDPA mial tlyko Play...
wolny 14.10.2008 @ 19:15
Hujjja działają u mnie od początku umowy jest z tym problem a asystęci play dzwonią i nic tylko zjebki przyjmują

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 2 i 15 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16