PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Promocja Dialogu dla firm

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/promocja-dialogu-dla-firm-8734.html
QR Code
Promocja Dialogu dla firm

Maciej Celmer, 8 marca 2011, 14:33
Tagi: Dialog, promocja

Dialog wprowadził nową ofertę dla firm. Operator proponuje 91 zł netto miesięcznie za zestaw czterech usług telekomunikacyjnych i przez 5 miesięcy internet za 1 zł oraz hosting – bez żadnych opłat w ofercie pakietowej.

W promocji „Ceny Ostrościęte” wszystkie usługi są dostępne osobno lub w zestawie dostosowanym do indywidualnych potrzeb firm.

Klient może zakupić wybrany produkt (internet, telefon stacjonarny, komórkowy i hosting) pojedynczo lub w – w korzystniejszej cenie – w pakiecie. Najbardziej rozbudowany pakiet tworzą: telefon stacjonarny lub Diallo Duo (jedyna konwergentna oferta na rynku, łącząca ze sobą telefon stacjonarny i komórkowy na jednym rachunku), internet oraz usługa dodatkowa – hosting. Oferta przeznaczona dla klientów nowych, jak i aktualnie korzystających z usług DIALOGu.

W najciekawszej konfiguracji produktów klient za 4 usługi: telefon komórkowy i stacjonarny (900 minut w pakiecie), internet 20 Mb/s oraz usługi hostingowe zapłaci jedyne 91 zł netto przez pierwsze 5 miesięcy umowy.

Dla zwolenników łączenia zalet telefonu stacjonarnego z komórkowym operator proponuje taryfę Diallo Duo, jedyną dostępną na polskim rynku taryfę konwergentną. Klient otrzymuje ponadto najnowszej generacji telefon komórkowy za 1 zł netto oraz do 3 dodatkowych kart SIM. DIALOG zapewnia także wsparcie formalne i możliwość bezkosztowego przeniesienia numeru od innego operatora komórkowego.

Dla ceniących sobie wygodę korzystania z telefonu stacjonarnego DIALOG proponuje najtańszą taryfę na rynku biznesowym. Klient płaci tylko 29,00 zł netto za abonament miesięczny (w profilu Podstawowym, przy umowie zawieranej na 24 miesiące). Dla bardziej wymagających przygotowano taryfę 300+, w której pakiet 300 minut na numery stacjonarne można wymienić na 100 minut do numerów komórkowych. Niewykorzystany pakiet minut nie przepada z końcem okresu rozliczeniowego, ale przechodzi na następny miesiąc. Miesięczny abonament w tej opcji wynosi 45 zł netto miesięcznie. Za aktywację usługi jednorazowa opłata to zaledwie 1 zł (netto).

Internet DIALOGu jest dostępny w trzech opcjach: 6, 10 i 20 Mb/s. Dla klientów decydujących się na tę usługę w pakiecie z taryfą konwergentną, operator przygotował ofertę specjalną. Przedsiębiorca zapłaci za dowolną przepływność jedynie 1 zł netto przez pierwsze 5 miesięcy użytkowania, przy umowie na 24 miesiące. Dodatkowo w ofercie pakietowej, dla zainteresowanych posiadaniem własnej domeny i strony www, operator zapewnia hosting bez żadnych opłat aż przez 5 miesięcy. Przy wyborze eFaktury klient dodatkowo dostaje rabat na aktywację usługi.

Źródło: Dialog

reklama

Ostatnie opinie internautów

Frasier 8.03.2011 @ 16:37
Tekst wyjątko mocno przesiąknięty marketingową papką (ilość ochów i achów), z którego tak naprawdę wiele nie wynika. Pozostaje doczytać na stronie operatora.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości