PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Promocja kodów Telepin w punktach epay

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/promocja-kodow-telepin-w-punktach-epay-7104.html
QR Code
Promocja kodów Telepin w punktach epay

Mariusz Burski, 15 lutego 2010, 12:29
Tagi: promocja, Telepin

Firma epay, należąca do Euronet Worldwide, Inc., organizuje promocję kodów Telepin, umożliwiających wykonywanie tanich połączeń telefonicznych w ramach usług telefonii przedpłaconej. Klienci, którzy zakupią kody Telepin o nominałach 50 zł lub 25 zł poprzez terminal epay, otrzymają odpowiednio 6 zł lub 3 zł na dodatkowe rozmowy. Promocja przebiega pod hasłem "Ekstra doładowanie na długie rozmawianie" i trwać będzie w dniach od 15 lutego do 30 kwietnia br.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy kupić kod doładowujący Telepin w jednym z punktów sprzedaży oznaczonych logotypem epay. Promocja obejmuje doładowania Telepin
o nominale 50 zł, których wartość powiększona zostanie do 56 zł, oraz kody o nominale 25 zł, które umożliwią klientom prowadzenie rozmów za 28 zł.

Telepin to operator przedpłaconych usług telefonii, obecny na polskim rynku od 9 lat. Poprzez własną platformę pre-paid, Telepin umożliwia klientom wykonywanie tanich połączeń telefonicznych z abonentami na całym świecie. Kupując kody Telepin, dostępne poprzez terminale epay, klienci mogą korzystać zarówno z usług telefonii stacjonarnej,
jak i komórkowej. Dogodna i konkurencyjna oferta kodów umożliwia realizację tanich połączeń międzynarodowych, międzymiastowych oraz do sieci komórkowych.

"Dzięki wieloletniej współpracy z marką Telepin, a także licznym akcjom promocyjnym, możemy lepiej odpowiadać na oczekiwania klientów, oferując im wartość dodaną. Osoby, które na co dzień odwiedzają punkty sprzedaży epay, w tym stacje benzynowe czy supermarkety, zwracają uwagę na wiele czynników związanych z telefonią przedpłaconą .
O codziennych wyborach klientów decydują m.in. konkurencyjność oferty kodów, swoboda zakupu oraz dostępność zróżnicowanych nominałów. Są to elementy, które decydują
o popularności kodów Telepin w ofercie epay" – komentuje Barbara Szewc, Marketing Manager w firmie Bankomat 24/Euronet Sp. z o.o.

Kody Telepin dystrybuowane są obecnie w postaci wydruków z terminali elektronicznych oraz kart-zdrapek. Korzystają z nich zarówno Polacy, jak i obcokrajowcy przebywający w Polsce. Aby zrealizować połączenie, wystarczy zadzwonić pod numer dostępowy, wprowadzić kod Telepin, a następnie wybrać numer, pod który chce się zadzwonić.

"Aktywna i regularna współpraca z epay zapewnia naszym klientom swobodny dostęp do kart Telepin, które umożliwiają swoim użytkownikom wykonywanie tanich połaczeń krajowych i międzynarodowych. Jeśli chodzi o liczbę inicjowanych rozmów, do najbardziej popularnych krajów należą m.in. USA, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania, Kanada oraz Francja" – komentuje Krzysztof Ciupa, Ogólnopolski Kierownik Sprzedaży Telepin. "Szeroka sieć sprzedaży i wygodna forma zakupu kodów Telepin dodatkowo zwiększają atrakcyjność oferty dla klientów." – dodaje.

Szczegółowe informacje na temat. promocji "Ekstra doładowanie na długie rozmawianie" dostępne są w siedzibie firmy Euronet, właściciela marki epay, a także na stronie http://www.euronetpolska.pl. Informacje o promocji wyświetlane są również na terminalach epay.


Źródło: Telepin

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości