PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Promocja modemu Wi-Fi ZTE z Neostradą

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/promocja-modemu-wi-fi-zte-z-neostrada-8876.html
QR Code
Promocja modemu Wi-Fi ZTE z Neostradą

Maciej Celmer, 28 marca 2011, 09:26
Tagi: modem, Neostrada, promocja, WiFi, ZTE

Dla nowych i przedłużających umowy klientów Neostrady, TP przygotowała promocję modemu Wi-Fi ZTE ZXV10 W300.

Wojciech Jabczyński na blogu TP napisał:

W promocji dalej wspieramy wyższe opcje, dlatego by kupić najkorzystniej modem należy wybrać neo o prędkości od 2 do 20 Mb/s w kontraktach 24-miesięcznych. Nowa oferta łączy się z promocjami „Wymarzony Internet” i „NeoNetbook za 1 zł”. Szczegóły znajdziecie na www.tp.pl

Źródło: Grupa TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

Cami 28.03.2011 @ 10:24
Zły ruch. Dla większości klientów ZTE to żadna marka. Co więcej, to dziwne kombinacje cyfr i lter po nazwie wcale nie rozbudzają zaufania. TP powinna dogadać się z ZTE, żeby pozwoliło jakoś zmienić nazwę tym urządzeniom na naszym rynku. Może nawet dać na nie znaczek TP i je jakoś swojsko nazwać? "ZTE ZXV10 W300" - ta nazwa się nie sprzeda, już lepiej wyglądałoby ZTE W300.
Podobno urządzenie nie pozwala nawet na podejrzenie, jakie urządzenia są aktualnie podłączone przez Wi-Fi. Jeżeli to prawda, to fatalnie. U siebie pozwalam łączyć się tylko urządzeniom z określonym adresem MAC, więc może problem by mnie nie dotyczył (ciekawe, czy ten model na to pozwala), ale takie szybkie sprawdzenie, czy ktoś razem z nami nie łączy się z internetem jest bardzo przydatne.
Tutaj specyfikacja urządzenia:
http://www.tp.pl/b/binaries/PL/358393/Specyfikacja_ZTE_ZXV10_W300_WIFI_366994534.pdf
MAC-based packet filtering - ok, to jest, ale czy pokazuje podłączone urządzenia - nie wiem.
dawid9222 28.03.2011 @ 11:46
Cami - wiele osób nie zwraca uwagi na nazwę urządzenia.
Poprostu ma być nowoczesny, i spełniać swoje zadania.
Wydaje mi się, że niewiele będzie takich osób, co zrezygnują z usług TP, ponieważ modem nosi nazwę ZTE ;-)
Ja uważam, że nazwa modemu nie ma większego znaczenia ;-)
Cami 28.03.2011 @ 18:55
@dawid9222 - no nie wiem. Netia miała w ofercie routery Pirelli. Dlaczego? Bo marka "jakoś" się kojarzy. Tutaj, dostajemy w gruncie anonimową dla większości markę, z chińskimi literami obok logo (bo to naprawdę część logo). Ludzie nie lubią być przypominani, że kupują chińszczyznę. Na zdjęciu też nie prezentuje się jakoś efektownie... Pomalować na czarno, dać logo TP na to i nazwać jakoś przystępnie. Problem rozwiązany :-).
Tu nie chodzi o to kto zrezygnuje z usług. Chodzi o to, kto będzie dodatkowo zachęcony, lub raczej doceni atrakcyjność prezentu. Prezent musi być tani dla operatora, ale nie może "wiać" od niego tandetą. Ja nic nie mam do ZTE, urządzenia tej firmy są obecne w wielu miejscach, ale ta klasa urządzeń nie pasuje tutaj...
Hajdek 28.03.2011 @ 20:21
Dla mnie ZTE jest bardzo dobrą marką (nasuwa mi się tutaj chociażby telefon Blade). Jednakże wiele osób słyszy o niej po raz pierwszy, aczkolwiek uważam, iż marka nie jest taka ważna. Priorytetem powinna być natomiast funkcjonalność urządzenia, co w tym wypadku jest jak najbardziej na wysokim poziomie.

@Cami - mi marka Pirelli zupełni nic nie mówi, w przeciwieństwie do ZTE, o którym wiem bardzo dużo. W tym momencie, wybierając między router'ami tych dwóch firm, wybrałbym tą drugą.
Pozdrawiam, Hajdek
Cami 3.04.2011 @ 11:18
@Hajdek - ale ty nie jesteś większością społeczeństwa :-). W swoich komentarzach wspominałeś chyba, ze programujesz, zatem marki takie jak Huawei, czy właśnie ZTE nie kojarzą ci się z "chińszczyzną". W powszechnm odbierze Huawei zaczyna być akceptowane, bo operatorzy sprzedają te modemy, ale nadal mają problem z przebiciem się do telefonów. ZTE to nadal dla większosci anonimowa marka, której siły nie wzmacnia logo z chińskimi... znakami? Literami?
Nie mów też że nie słyszałeś o Pirelli... Trudno uwierzyć :-). Przecież to znana marka opon, obecna od dawna w np. transmisjach z wyścigów, podobnie znana z działalnosci pobocznej - kalendarza itd.
http://en.wikipedia.org/wiki/Pirelli

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16