PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Promocja Rossmann dla abonentów FreeM

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/promocja-rossmann-dla-abonentow-freem-8628.html
QR Code
Promocja Rossmann dla abonentów FreeM

Maciej Celmer, 23 lutego 2011, 15:04 (ostatnio zmodyfikowano w środa, 23 lutego 2011 o 20:57)
Tagi: CPTelecom, FreeM, Inmobile, Konkurs, promocja

Firma InMobile, właściciel wirtualnego operatora komórkowego CP Telecom i telefonii komórkowej FreeM, uruchomiła wraz z drogeriami Rossmann promocji dla abonentów sieci komórkowej, w której główną nagrodą jest wyjazd do Rio de Janeiro dla dwóch osób.

Aby wziąć udział w promocji należy odebrać darmową kartę - starter sieci FreeM i odpowiedzieć SMS-owo, w 12 kolejnych odsłonach konkursu, na 12 prostych pytań dotyczących drogerii Rossmann.

Osoba, która udzieli najszybszych sumarycznie odpowiedzi wygra 2-tygodniową wycieczkę do Brazylii. Każdorazowo, najszybsze danego dnia odpowiedzi zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi o wartości 500 zł, które można zrealizować w drogeriach Rossmann, oraz dwoma zestawami kosmetyków o wartości 50 zł.

Konkurs trwa od 21 lutego do 20 marca 2011r. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie http://freem.pl.

Tomasz Właszczuk, prezes InMobile powiedział:

Abonenci sieci FreeM nie tylko mogą korzystać z bezpłatnego Internetu i komunikatorów, ale też z promocji niedostępnych dla innych. W niedalekiej przyszłości uzyskają oni dostęp do unikalnych geotargetowanych ofert produktowych

Źródło: InMobile

reklama

Ostatnie opinie internautów

Jacek85 23.02.2011 @ 15:34
Hehe. Ciekawe czy to kolejny konkurs z serii tych nigdy niekonczących się w stylu Orange z Audi czy BMW do wygrania. Kluczyki do samochodu już czekają na mnie, wystarczy że wyślę jeszcze sms-a na podany numer. Oczywiscie później okazuje się, że trzeba ich jeszcze wysłać mnóstwo.
Współczuję ludziom, którzy dali się nabrać, stracili dużo pieniędzy, a gdy otrzymali rachunek przecierali oczy ze zdziwienia.
Może w przypadku tego konkursu jest inaczej.
----
Tak na marginesie - może tylko w moim przypadku - odnosnik do szczegółów konkursu nie przekierowuje prawidłowo. Pozostaje mi cały czas na tej samej stronie z newsem.
@Frasier 23.02.2011 @ 15:35
Na stronie piszą: "To mogą być niezapomniane wakacje za 24 SMS-y.". Pomijając detal, że chyba zapomnieli o zmianie VAT (bo ciągle piszą 2,44 zł), to ja nie potrafię zrozumieć ludzi bawiących się w zabawy SMS typu kto pierwszy ten lepszy, czy celowanie w określoną godzinę. Przecież tak wiele czynników może wpłynąć na opóźnienie w dostarczeniu naszej wiadomości. O czym ja piszę, przecież nie wiadomo na 100% jaki dokładnie jest czas na serwerze konkursu...
Czasem odnoszę wrażenie, że ktoś nie do końca przemyślał mechanizmy tych konkursów. Jakiś czas temu Play z Inteligo "popisali" się konkursem dla osoby, która wykona doładowania telefonów na największą kwotę ze swojego konta. Dla kogo on był skierowany, dla hurtowników z Allegro?
Czy Freem naprawdę myśli, że ich target (Gimnazjum, no bo ludzie - nawet biedny student ma 5 zł na pakiet internetowy raz na miesiąc...) wyda te 24x2,46 na coś, czego może nie wygrać? Podstawą konkursów jest ILUZJA MOŻLIWOŚCI WYGRANIA. Bez tego - szkoda czasu
@Frasier 23.02.2011 @ 15:38
@Jacek85 - proszę, tutaj masz genialne zasady: http://freem.pl/Wielki-Konkurs-sms . Zasady nie są tragiczne, ale już lepiej by było gdyby każde, lub chociaż np. sumarycznie co najmniej 3 takie zgłoszenia grały o główną nagrodę. 24 SMS to jest jakieś nieporozumienie, no ale przynajmniej są szczerzy - w innych konkursach w zasadzie się nie wie po ilu można dogrzebać się do nagrody. Choć tak po prawdzie, moje doświadczenie w tej materii jest niewielkie. Jak już od wielkiego dzwonu coś wyślę - tylko 1, bo wychodzę z założenia - skoro mam wygrać, to wygram, bezwzględu czy wyślę 1 czy 50 :-).

Tak, link jest źle wstawiony.
Jacek85 23.02.2011 @ 15:59
@Frasier, dziękuję za linka.
Sam nie grałem nigdy w takie konkursy SMSowe. Znam jednak ludzi, na których manipulacyjne teksty w stylu: "kluczyki już czekają na Ciebie" bądź "papiery wypisane na Twoje nazwisko czekają" podziałały. Kończyło się to wspomnianymi wysokimi rachunkami.
Zresztą co to za konkurs, za który jeszcze trzeba płacić ? ;) No ok, są wyjątki, w Lotto czy totalizatora sportowego mogłbym zagrać. Jednakże w konkursach w stylu Orange, trzeba wydać mnóstwo pieniędzy, a szansa wygranej jest znikoma.
dawid9222 23.02.2011 @ 20:12
Jacek- Mnie też zawsze dziwiło mnie to jak niektórzy nabierają sie na sztuczki typu: "Wygrałeś samochód- aby potwierdzić odbiór wyślij sms..." Jak można wygrać w konkursie w którym się nie bierze udziału, i nie wysłało żadnego smsa? Niedawno pewna firma została ukarana za takie postępowanie, niestety jest to jednak jeszcze częste zjawisko.
@Piotr Baranowski 23.02.2011 @ 20:57
@Fraiser, dzięki! poprawiony link.
Frasier 24.02.2011 @ 06:21
@Jacek85 - był artykuł o ludziach, którzy żyją z takich konkursów. Inwestują wielkie sumy i to się zaczyna opłacać od jakiegoś progu ilości wysłanych SMS. O, tutaj: http://www.wprost.pl/ar/167515/Jak-wygrywac-konkursy/

"Skoro on nie wygrał, to co trzeba było zrobić, aby zdobyć mercedesa? Era tego nie ujawnia. My dowiedzieliśmy się tego od tych, którzy wygrali. – To była najbardziej brutalna gra na brudne chwyty i licytowanie się na gotówkę utopioną w SMS-ach. Zwykły człowiek nie miał czego szukać w tym konkursie. Już w pierwszym tygodniu, aby się znaleźć w finałowej siódemce, należało za- inwestować ponad 20 tys. zł – mówi Barbara N. z Jaworzna, która zawodowo w SMS-owe kwizy gra już od pięciu lat. Walcząc o mercedesy, wyłożyła w sumie 200 tys. zł. Wygrała trzy auta i jedno na spółkę z innym graczem. Sprzedając samochody poniżej ich ceny salonowej, np. za 100 tys. zł, odzyska zainwestowane pieniądze ze sporym zyskiem, ale mimo to zadowolona nie jest. Liczyłam na pięć"
@Frasier 24.02.2011 @ 14:28
Chyba się pomyliłem, co do błędnego 2,44 :-). Otworzyłem z ciekawości regulamin, a tam podstawa dla SMS to 1,98, nie 2 zł. Wygląda na to, że teraz w konkursach SMS "za dwa złote" może mieć dwie ceny.
dreamgirl 26.02.2011 @ 16:10
rio de janerio :D widziałam to w rossmanie, ale kurde nei zagrałam... miałam lekcje ; p

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 8 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16