PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Przeglądarka Opera w samochodach Forda

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/przegladarka-opera-w-samochodach-forda-5767.html
QR Code
Przeglądarka Opera w samochodach Forda

Piotr Baranowski, 4 kwietnia 2009, 11:17
Tagi: Ford Work Solutions, Opera Mini/Mobile

Dzięki Operze i Ford Work Solutions właściciele fordów F-150, Super Duty, E-Series i Transit Connect mają uzyskać możliwość pełnego dostępu do Internetu. Opera będzie pierwszą przeglądarka w tej technologii Forda.

Dzięki niej właściciele dużych fordów (np. firmy transportowe) mają mieć szybki dostęp do ważnych informacji biznesowych czy konta mailowego.

od Hamlin, Senior Vice President odpowiedzialny w Opera Software za rynek obu Ameryk powiedział:

Misją Opery zawsze było dawać ludziom pełny dostęp do Internetu kiedykolwiek i gdziekolwiek by byli. Nic nie unaocznia tego lepiej niż wyposażenie w pełny i wielofunkcyjny Interent samochodu. To rozwiązanie pozwoli właścicielom dużych fordów kontynuować pracę dzięki dostępowi do ważnych plików, informacji i aplikacji, których potrzebują na co dzień.

Ford Work Solutions to zbiór fabrycznie instalowanych technologii takich jak funkcje "smart", które zapewniają pełną łączność z Internetem, zarządzanie narzędziami i ciągły dostęp do stacjonarnego komputera także w podróży.

Komputer Ford Work Solutions umieszczony jest w miejscu zajmowanym zazwyczaj przez radio. Jest wyposażony w 6,5 calowy ekran dotykowy o dużej rozdzielczości, 4 gigabajty pamięci, miejsce na karty SD dla dodatkowej pamięci, port USB i bezprzewodową klawiaturę oraz myszkę. Rysik umieszczony obok kieszeni CD umożliwia korzystania z dotykowego ekranu. Dodatkowo znajduje się tu także certyfikowana przez Forda pokładowa, zasilana baterią drukarka atramentowa.

Wszystkie technologie Ford Work Solutions z przeglądarką Opera będą dostępne w modelach F-150 XL, STX, XLT trucks, modelach serii F, Super Duty XL, XLT and FX4 oraz wszystkich vanach serii E. w połowie 2009 do tej grupy dołączy van Transit Connect, wyposażony w technologię Ford Work Solutions.

Dowiedz sie więcej na: htt://fordworksolutions.com.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 6 i 4 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości