PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Przełom w życiu zawodowym i prywatnym: dwa nowe telefony Nokia E71 i Nokia E66

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/przelom-w-zyciu-zawodowym-i-prywatnym-dwa-nowe-telefony-nokia-e71-i-nokia-e66-4489.html
QR Code
Przełom w życiu zawodowym i prywatnym: dwa nowe telefony Nokia E71 i Nokia E66

Marcin Ćwiek, 16 czerwca 2008, 16:16 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 16 czerwca 2008 o 16:17)
Tagi: biznes, konferencja, Nokia, nowy telefon, rozrywka

Firma Nokia zaprezentowała dziś najnowsze telefony Nokia E71 oraz Nokia E66. Modele te są kolejnymi propozycjami Nokia Eseries - serii urządzeń biznesowych o bogatej funkcjonalności połączonej z prostotą użytkowania.

Telefony wyposażone są w najnowsze technologie komunikacji oraz możliwość szybkiej transmisji danych dzięki HSDPA i WLAN. Ponadto dzięki wbudowanemu modułowi GPS i Nokia Maps 2.0 klienci biznesowi zostaną poprowadzeni do celu. Sprzedaż obu urządzeń rozpocznie się w lipcu.


Nokia E71 - biała i czarna

Dwa profile pracy: służbowy i osobisty
Absolutną nowością są dwa tryby pracy, służbowy i osobisty. Profil służbowy umożliwia szybkie i intuicyjne korzystanie z funkcji biznesowych telefonu, takich jak służbowy e-mail, kalendarz, oprogramowanie biurowe oraz inne aplikacje dla biznesu. Po pracy, za pomocą jednego przycisku użytkownik może wybrać profil osobisty, w którym ma bezpośredni dostęp do prywatnej skrzynki pocztowej oraz funkcji multimedialnych telefonu takich jak: odtwarzacz MP3, odtwarzacz wideo, nawigacja czy galeria. Zmienia się też jednocześnie tło wyświetlacza, tematy, powiadomienie o otrzymanych wiadomościach e-mail.


Na dole E66 i dwie E71

E71 i E66 charakteryzuje także nowy wygląd kontaktów oraz kalendarza. Kalendarz jest rozbudowany, przejrzysty i daje intuicyjną możliwość "wskazania" wolnych terminów na spotkania. Natomiast kontakty zostały wyposażone w funkcję "podpowiadania". W celu wyszukania konkretnego kontaktu użytkownik nie musi wchodzić do aplikacji - wystarczy, że zacznie od razu wpisywać na klawiaturze początek nazwy kontaktu, a telefon mu ją dopowie.

Dostęp do poczty za pomocą jednego przycisku
Nowe modele Eseries umożliwiają łatwy dostęp do funkcji biznesowych. Poczta elektroniczna, zarówno służbowa jak i prywatna, dostępna jest pod jednym, dedykowanym klawiszem. Oba modele umożliwiają korzystanie z kont e-mail ponad tysiąca usługodawców internetowych z całego świata, w tym Gmail, Yahoo! mail i Hotmail. Nokia E71 i Nokia E66 działają z Nokia Intellisync Wireless Email, Mail for Exchage /Microsoft Outlook, Pop IMAP, a także z rozwiązaniami pocztowymi innych producentów. Użytkownicy aplikacji Mail for Exchange, zainstalowanej w modelach Nokia E71 i Nokia E66 mogą pobierać i edytować załączniki w formatach programów Word, Excel, Power Point oraz PDF.

Sören Petersen, wiceprezes działu Devices firmy Nokia powiedział:

Nokia E71 i Nokia E66 są przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy prowadzą intensywny styl życia. Potrzebują szybkiego i łatwego dostępu do prywatnej i służbowej poczty elektronicznej. Z myślą o nich dodaliśmy także bezpośredni dostęp do kalendarza i kontaktów przy użyciu jednego przycisku. Co równie ważne, użytkownicy chcą mieć starannie wykonane, stylowe urządzenia. Obudowa obu urządzeń wykonana jest ze stali nierdzewnej, która zwiększa ich wytrzymałość i dodaje dyskretnej elegancji. Warto dodać, że Nokia E71 i Nokia E66 mają wszystkie najnowocześniejsze i najbardziej pożądane funkcje multimedialne.


E66 - stylowy design
Nokia E66 z akcentami ze stali nierdzewnej i płynnym mechanizmem rozsuwania wyróżnia się subtelnym pięknem i wyrafinowanym stylem. Oprócz funkcji wspólnych z modelem Nokia E71, takich jak rozbudowany kalendarz, kontakty i personalizowany ekran, Nokia E66 ma czujnik położenia, umożliwiający automatyczne przeglądanie w trybie pełnoekranowym oraz funkcję wyłączania dźwięku przez odwrócenie urządzenia. Stalowobiała lub stalowoszara - Nokia E66 robi niezapomniane wrażenie jako zaawansowane narzędzie biznesowe o eleganckim wyglądzie.


E71 - zaawansowane narzędzie z mistrzowskim wykonaniem
Nokia E71 to kolejny przykład starannego projektu i najwyższej jakości wykonania. Dyskretnemu, metalicznemu wykończeniu towarzyszy kolorowy wyświetlacz prezentujący czytelny rozkład funkcji. Smukły kształt i specjalnie zaprojektowana pełna klawiatura QWERTY są przykładami szczególnej dbałości o ergonomię. Telefon występuje w kolorach: stalowobiałym i stalowoszarym.

Rozrywka pod ręką
Oprócz intuicyjnej poczty elektronicznej i błyskawicznego dostępu do kalendarza, kontaktów, Nokia E71
i Nokia E66 umożliwiają korzystanie z najnowszych usług Ovi, map, muzyki oraz multimediów. Użytkownicy mogą szybko i płynnie przeglądać strony internetowe za pośrednictwem szybkiej transmisji danych HSDPA, WLAN i sieci 3G, korzystać z nawigacji przy użyciu usługi A-GPS i aplikacji Nokia Maps, słuchać muzyki zapisanej na karcie pamięci o pojemności do 8 GB oraz robić zdjęcia aparatem 3,2 Mpix
z automatycznym ustawianiem ostrości lub prowadzić videokonferencję dzięki drugiej kamerze VGA.

Dla każdej firmy
Oprócz klientów indywidualnych, małych i średnich firm, Nokia E71 i Nokia E66 w pełni zaspokajają potrzeby dużych przedsiębiorstw. Udostępniają między innymi szyfrowanie pamięci urządzenia i karty pamięci. Oba modele zawierają aplikację VPN zabezpieczającą dostęp do firmowego intranetu. W celu ochrony informacji firmowych, umożliwiają zdalne blokowanie i usuwanie zawartości telefonu, gdyby został zagubiony lub dostał się w ręce osób niepowołanych. Zastosowane technologie umożliwiają działom informatycznym profesjonalne zarządzanie zaawansowanymi funkcjami głosowymi, zabezpieczeniami, aplikacjami firmowymi i danymi. Dzięki zaawansowanym technologiom oraz wysokiej trosce o bezpieczeństwo urządzeń i znajdujących się w nich danych, Nokia E71 i Nokia E66 poszerzają ofertę Nokia Eseries przeznaczonych dla firm.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości