PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Przemeblowanie w salonach Plusa

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/przemeblowanie-w-salonach-plusa-9833.html
QR Code
Przemeblowanie w salonach Plusa

Maciej Celmer, 6 grudnia 2011, 15:43
Tagi: Plus

Nowoczesne technologie w przyjaznym wnętrzu i swobodna atmosfera miejsca. To efekty wielkiego przemeblowania w Plusie. Zmiany wystroju można już podziwiać w ponad 180 punktach sprzedaży.

Nowe kolory, podłogi, meble, oświetlenie. W swoich "nowych" punktach sprzedaży Plus łączy przeciwieństwa i zderza świat nowoczesnej technologii z przyjaznym, nastrojowym i miłym każdemu wnętrzem. Wszystko to z myślą o komforcie klienta, któremu oferowana jest najwyższa jakość usług, a on sam stawiany jest w centrum uwagi.

Dla wygody klientów zaprojektowano całkowicie nowe, funkcjonalne stanowiska obsługi, które pozbawione zostały oficjalnego charakteru. Na interaktywnych ekspozytorach można samodzielnie sprawdzić działanie notebooków lub laptopów z bezprzewodowym dostępem do Internetu, przetestować liczne usługi oferowane przez sieć Plus, takie jak np. wideo na komórkę. Można również pograć w najnowsze gry, posłuchać muzyki z Muzodajni czy zobaczyć i wziąć do ręki każdy telefon z zestawu modeli wiodących producentów.

Warto podkreślić proekologiczny aspekt zmian zachodzących w punktach sprzedaży: do pakowania produktów wykorzystywane są wyłącznie torby biodegradowalne lub papierowe, do oświetlenia wnętrz i ekspozycji używane są niezwykle energooszczędne lampy najnowszej generacji, a szyldy zewnętrzne, dzięki zastosowaniu oświetlenia wyłącznie typu LED, pobierają kilka razy mniej energii niż dotychczas.

Nowe urządzenie w Plusie. Zobacz, jak przemeblowaliśmy salony - to hasło przewodnie imprez "parapetówkowych" odbywających się w wielu miastach Polski, w punktach, które już przeszły wizerunkową przemianę. Ich klienci mogą liczyć na konkursy z nagrodami, pyszne ciasto oraz szeroki uśmiech. Najbliższe "parapetówki" odbędą się w: Tczewie (ul.Krótka 5, 6-7 grudnia), Mrągowie (ul.Warszawska 17, 6-7 grudnia) oraz Żyrardowie (ul.Okrzei 16, 8-9 grudnia).

Do końca roku nowym wystrojem będzie mogło się pochwalić łącznie 200 punktów sprzedaży, pozostałe zaś przejdą metamorfozę do końca 2012 roku.

Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 12 i 3 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości