PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > "Przenieś Numer do MixPlusa" od 18.02

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/przenies-numer-do-mixplusa-od-18-02-3413.html
QR Code
"Przenieś Numer do MixPlusa" od 18.02

Michał Gruszka, 18 lutego 2008, 13:27
Tagi: mixPlus

18 lutego 2008 r. Plus wprowadzi nową odsłonę promocji MixPlus "Przenieś Numer do MixPlusa".

Promocja "Przenieś Numer do MixPlusa" skierowana jest do wszystkich klientów, którzy chcą korzystać z oferty MixPlus i jednocześnie są użytkownikami usług świadczonych przez innego operatora komórkowego.

Źródło: GSMONLINE

reklama

Ostatnie opinie internautów

wezywiusz 18.02.2008 @ 15:44
A myślałem, że już dawno zostało to wprowadzone, bynajmiel słyszałem takie pogłoski. No to teraz zacznie się "przenoszenie" ;) na pewno Plus zyska nowych klientów ;)
michał 18.02.2008 @ 18:27
ta funkcja była wczesniej juz co wiem, nie raz ludzie przy mnie sie pytali
ze tylko najpier trzeba zarejesrtowac numer w sieci z ktorej chce sie odejsc
Maniek 18.02.2008 @ 18:55
Jasne że można było wcześniej przenieść numer do mixPlusa z innej sieci. Tylko czemu autor artykułu nie napisał na czym polega "nowa odsłona" tej promocji?
bobo 18.02.2008 @ 19:43
nie przejde do plusa bo zagłuszają !
Maniek 18.02.2008 @ 19:47
@bobo:
Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?:P To Plusa zagłuszano a nie Plus sam siebie:D Z drugiej strony to w ogóle Plus jako jedyny operator odważył się głośno powiedzieć o problemie. Jakoś Orange, Era i Play nie zgłosili sprawy nigdzie że ich abonenci nagle z niewyjaśnionych przyczyn nie mają zasięgu. I co Ty na to?
toporek 18.02.2008 @ 23:21
Maniek, więc naczym polega ta nowa promocja ?
Maniek 19.02.2008 @ 16:05
@toporek
Nie wiem. Nie chce mi się szukać tego na stronie operatora. Skoro ktoś pisze o tym artykuł to powinien to w nim napisać:/ Mnie ta sprawa jakoś nie interesuje dlatego nie wiem na czym polega ta nowa promocja. Pewnie jakieś dodatkowe minuty albo coś (

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 5 i 7 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16