PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Przenośny odtwarzacz i karta z tysiącem piosenek

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/przenosny-odtwarzacz-i-karta-z-tysiacem-piosenek-5323.html
QR Code
Przenośny odtwarzacz i karta z tysiącem piosenek

Łukasz Roguski, 9 stycznia 2009, 01:44 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 9 stycznia 2009 o 14:23)
Tagi: SanDisk

SanDisk przedstawił nowy przenośny odtwarzacz multimedialny Sansa slotRadio wraz ze specjalnie do niego zaprojektowanymi kartami muzycznymi.

Urządzenie sprzedawane jest z taką właśnie kartą, na której znajduje się 1000 piosenek, wybranych z list przebojów magazynu Billboard. Utwory zostały podzielone na playlisty, kryterium doboru był typ muzyki. Wgranych piosenek nie da się usunąć, ale podział na kategorie oraz intuicyjna obsługa pozwala na szybkie odnalezienie ulubionych tytułów lub wykonawców. Player wyposażono w 1,5” wyświetlacz OLED oraz tuner radiowy FM.

Cena odtwarzacza Sansa slotRadio wraz z kartą to 100$. Dodatkowe karty, również z 1000 utworów będą sprzedawane za 40 dolarów.

Źródło: Fareastgizmos, 4press

reklama

Ostatnie opinie internautów

korpi90 9.01.2009 @ 10:26
Mam nadziję zmieniam karty to mam swoje utwory xD
dichu 9.01.2009 @ 19:16
Odtwarzacz wygląda całkiem ładnie ale z tą kartą to tutaj trochę dziwnie jest napisane 1000 piosenek z pleylisty okey ale żeby nie szło ich usunąć ??? Przecież za pół roku one już nie będą trendy i co będziemy słuchać stare kawałki! I w dodatku jeżeli typ Muzyki nam nie odpowiada to po co komu taki odtwarzacz!
przemek89k 11.01.2009 @ 12:53
Zgadzam się z użytkownikiem "dichu"- nie mogę zrozumieć dlaczego firma "sandisk" wpadła na tak głupi pomysł aby ograniczyć możliwości odtwarzacza do tego stopnia że nie można usunąć piosenek z karty. Podejrzewam że jest to związane z umową jaką firma Sandisk podpisała z wytwórniami muzycznymi. Chodzi o to że Sandisk chce tym sposobem sprzedawać piosenki - podobnie jak to robią portale internetowe. Tylko że w tym przypadku traci użytkownik , gdyż nie może zamienić starego utworu na nowy. Ciekawostką jest także to, że gdy będziemy chcieli powrócić do utworu który już przesłuchaliśmy będziemy zmuszeni do przeskakiwania "na przód" po wszystkich piosenkach , ponieważ urządzenie nie ma przycisku "wstecz". Absurd !! Pozostanie nam klikanie 900 utworów do przodu aby odsłuchć utwór zapisany pod 100 ! Złym pomysłem było także zabezpieczenie kart sandisk przed możliwością odczytu w innych urządzeniach. Dlatego gdy popsuje nam się odtwarzacz , karta będzie bezużyteczna. Poprostu głupota 2009 :D
felusia 11.01.2009 @ 23:35
Warto spojrzeć na to również z drugiej strony. Zauważacie jedynie złe strony rozwiązania SanDisk z kartą z tysiącem, niemożliwych do usunięcia, piosenek. Dla ludzi, często zmieniających playlistę i preferujących bardzo różne rodzaje muzyki, rzeczywiście to rozwiązanie może nie być za dobre. Jednak jestem przekonana, że znajdzie się wiele osób, dla których to rozwiązanie będzie idealne. A przynajmniej na tyle dużo, że SanDisk dobrze wyjdzie na nowym produkcie. Podejrzewam, że będą to osoby, które swojej playlisty nie zmieniają zbyt często, nie lubią poświęcać zbyt wiele czasu na nagrywanie piosenek, a chcą mieć zawsze dostęp do dobrej muzyki. 1000 kawałków to naprawdę bardzo dużo, a dla preferujących konkretny gatunek muzyczny to tym bardziej z pewnością wystarczająco. Czas pokaże jak to będzie, ale wydaje mi się, że nie zdajecie sobie sprawy jak lubianym zestawem mogą okazać się te przedmioty.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 15 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16