PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PTC: e-mail obsłuży Nokia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ptc-e-mail-obsluzy-nokia-2895.html
QR Code
PTC: e-mail obsłuży Nokia

Michał Gruszka, 20 grudnia 2007, 16:08
Tagi: Nokia, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Firma Nokia ogłosiła dziś, że Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (PTC), operator sieci Era, będzie oferować swoim klientom biznesowym i indywidualnym rozwiązanie Nokia Intellisync Wireless Email. Platforma programowa Nokia Intellisync Mobile Suite umożliwia PTC oferowanie mobilnych funkcji poczty e-mail oraz zarządzania informacjami osobistymi (PIM) na nowym poziomie cenowym i łatwości obsługi. Dzięki temu PTC może w jak najszerszym zakresie wykorzystać rynkowe możliwości. PTC zamierza zaoferować usługę Era Mail w pierwszym kwartale roku 2008. Już w tym miesiącu jednak PTC daje wybranym małym i średnim przedsiębiorstwom okazję do przetestowania tego rozwiązania.

„Oceniliśmy propozycje kilku producentów rozwiązań e-mail z tego segmentu i jesteśmy przekonani, że Nokia Intellisync Mobile Suite to najlepsza platforma, która umożliwi nam oferowanie mobilnej poczty e-mail na rynku masowym. Nokia zapewnia łatwość obsługi oraz współpracę nie tylko z urządzeniami Nokia Eseries, ale i z wieloma różnymi telefonami komórkowymi” — powiedział Klaus Tebbe, dyrektor ds. strategii, marketingu i sprzedaży, członek zarządu PTC. „Dzięki współpracy z firmą Nokia możemy poszerzyć swoją obecną ofertę mobilnej poczty e-mail i proponować rozwiązanie pod własną marką. Jesteśmy liderem pod względem innowacyjnych rozwiązań biznesowych w Polsce i jesteśmy dumni z tego, że wprowadzamy tę usługę jako jeden z pierwszych operatorów w Europie Środkowej”.

Dzięki nowej usłudze Era Mail opartej na rozwiązaniu Nokia Intellisync Mobile Suite przedstawiciele świata biznesu mogą bez względu na miejsce pracować skuteczniej i w czasie rzeczywistym. Co więcej, oferta ta kierowana jest do firm i użytkowników indywidualnych, którzy nie mają własnych serwerów pocztowych i korzystają z powszechnie dostępnych internetowych usług pocztowych. Do aktywacji usługi potrzebna jest tylko nazwa użytkownika i hasło, dzięki czemu korzystanie z funkcji e-mail jest wyjątkowo łatwe także dla użytkownika masowego.

Scott Cooper, wiceprezes ds. rozwiązań mobilnych działu Enterprise Solutions firmy Nokia. powiedział:

Nokia Intellisync Wireless Email to dopiero pierwszy krok na drodze do pełnej mobilności pracy. Rozwiązanie to wyróżnia się dobrym stosunkiem ceny do jakości, wysoką funkcjonalnością i szczególnie łatwą obsługą. Dzięki temu zapewni użytkownikom biznesowym i indywidualnym większą wartość i elastyczność, a ponadto pozwoli PTC szerzej wykorzystać możliwości biznesowe.

Nokia Intellisync Wireless Email działa w dowolnym środowisku — ISP, Microsoft Exchange, Lotus Notes lub Groupwise oraz na dowolnej platformie programowej urządzeń — Symbian, Windows, Palm lub Pocket PC.

reklama

Ostatnie opinie internautów

kaziek 20.12.2007 @ 22:08
nokia to nokia, co drugi czlowiek ma nokie wiec jest to bardzo dobra opcja, teraz dostep do mobilnej poczty bedzie dostepniejszy,
tadzik 21.12.2007 @ 20:30
fajnie ze wybrali cos takiego bo z ta marka to malo kto moze konkurowac wiec brawa dla ery
tok 22.12.2007 @ 22:06
miec dostep do poczty w kazdym miejscu i o kazdej porze to duze ulatwienie w pracy, na pewno wielu osobom sie przyda
zona 23.12.2007 @ 20:13
pracownicy firm sie pewnie uciesza, tym bardziej ze oplaty sa niewielkie
hugo 28.12.2007 @ 21:10
no nie tylko firmy:) sam z checia sie na to pisze, jest to tak przydatne ze musze to miec, zreszta mam nowsza nokie takze jest gicior:)
blazej 29.12.2007 @ 21:24
ostatnio jak bylem na nartach to docenilem co to znaczy miec poczte w komorce. polecam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości