PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PTC nie zgadza się ze stanowiskiem UKE i UOKiK

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ptc-nie-zgadza-sie-ze-stanowiskiem-uke-i-uokik-673.html
QR Code
PTC nie zgadza się ze stanowiskiem UKE i UOKiK

Piotr Baranowski, 23 marca 2007, 15:32
Tagi: Era, Heyah, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC), UE

PTC rozesłała do swoich pracowników oświadczenie w którym podtrzymuje swoje zdanie, że nie nastąpiła zmiana regulaminu, która dałaby mozliwość rozwiązania umowy bez płacenia kar z niej wynikających.

Z informacji do jakich dotarł serwis Telepolis wynika, że sieć Era nie ma zamiaru zmieniać swojego zdania. Mało tego PTC, w specjalnym piśmie skierowanym do pracowników, instruuje aby informować klientów, którzy chcą rozwiązać umowę, iż PTC nie będzie rozwiązywało umów z powodu braku zgody na wprowadzone zmiany w regulaminie, bez ponoszenia przez użytkownika kar umownych.

reklama

Ostatnie opinie internautów

bałuty 24.03.2007 @ 01:32
Nie wyobrażam sobie innej sieci niż Era! Jestem w niej od kilku lat i nie mialem nigdy powodow do niezadowolenia!
johnnyw81 24.03.2007 @ 09:02
to chyba jakimś wyjątkiem jesteś - prezesem np. e jestem w erze od 6 lat i za każym razem jak chcę mieć dobrą ofertę to muszę albo numer zmienić albo rozwiązać umowę i podpisać od nowa, bo era tak bardzo dba o stałych klientów, że tylko ci co nie znają całej oferty twierdzą, że ta dla stałych jest dobra.

nie wiem czy złoże wypowiedzenie teraz ale na pewno skończę współpracę z erą, wole przepłacać jak być oszukiwanym i straszonym
erg 24.03.2007 @ 23:11
johny81: chyba sie troche zagalopowales w swojej wypowiedzi, bo Era nikogo nie oszukuje ani nie straszy. A jesli chodzi o stalych klientow, to zadna siec nie ma takiej oferty dla lojalnych klientow, jak wlasnie Era
Elvis 25.03.2007 @ 17:28
Oficjalne stanowisko UKE też jest dosyć jasne: http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=168&news_id=1886&layout=3&page=text . Sądzę że PTC nie będzie miało wyjścia.
piotrek1000 2.04.2007 @ 17:29
Mam telefon w erze od 1998 roku, od początku mam też blueconnect i mogę powiedzieć ze jakość obsług oferowanych przez PTC spadła i to znacząco. Dla mnie zapis regulaminu (tego zmienionego) jest nie do przyjęcia ponieważ ogranicza prawo do reklamacji. Reklamowałem prędkość blueconnect-u i dostałem durną odpowiedź z BOT. Pełen przekłamań i nie znajomości faktów. I co mogę zrobić - tylko oddać sprawę do sądu. Mam dowody ze się mylą że stan faktyczny jest zupełnie inny i nic - moje argumenty do nich nie docierają - polecają proces sądowy... Dla mnie ten zapis jest BARDZO nie korzystny dla klienów, bo ilu odda sprawę do sądu. A swoją drogą reklamują blueconnect i prędkość 1,8 Mb a ja mam 200 kb i dla nich jest wszystko ok...
piotrek1000 2.04.2007 @ 17:31
Oczywiście od początku istnienia blueconnect -żeby nie było nie porozumień
Marcin Poznań 18.05.2007 @ 13:23
Era oszukuje ludzi, nie tylko w tej sytuacji ale również niby gg w telefonie za złotówkę a dostaje rachunek a tam kwota 15zł za wap. dzwonie do ery a oni mówią ze musiałem korzystać z wapu.
Krzyś Poznań 24.05.2009 @ 13:40
Miałem Erę 10 lat. Po tylu latach dostałem gorszą ofertę od nich jak bym przyszedl z ulicy pierwszy raz. Przenioslem sie z numerem Ery do Plusa. Nagle rachunki mam mniejsze , ilość połączeń się zgadza. Jestem naprawdę zadowolony chyba pierwszy raz z telefonu. W plusie 1,5 roku.
Pozdrawiam
d pa 15.06.2009 @ 21:25
KIedyś na drzewach zamiast liści zawisną monopoliści.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

New adidas superstar sale 28.06.2017, 11:12