PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PTC sprzedaje komputery

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ptc-sprzedaje-komputery-464.html
QR Code
PTC sprzedaje komputery

Piotr Baranowski, 27 lutego 2007, 10:02
Tagi: biznes, Blueconnect, Era, Polska Telefonia Cyfrowa (PTC)

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, rozpoczęła sprzedaż za złotówkę komputerów przenośnych Fujitsu-Siemens. W zamian za to abonent podpisuje trzyletnią umowę na korzystanie z usługi dostępu do Internetu i płaci co miesiąc 180 zł brutto - pisze Rzeczpospolita.

O nowej ofercie Ery informowaliśmy jeszcze przed jej premierą w Era rozdaje laptopy za złotówkę. Według nieoficjalnych informacji od 5. lutego podpisano kilka tysiecy umów na dostarczenie laptopa z usługą Blueconnect.

przedstawiciel jednej z podobnych sieci w rozmowie z Rzeczpospolitą:

Oferta jest bardzo ciekawa i oczywiście myślimy o tym, żeby stworzyć konkurencyjną. komputer tej klasy PTC kupuje zapewnie za 2 tys. zł netto, a po trzech latach inkasuje od abonenta ponad 5 tys. zł. Tyle że oferta wymaga ze strony operatora dużego subsydium na komputer.

Era planuje rozszerzenie oferty o nowe modele notebooków. Między innymi urządzenia wyposażone fabrycznie w kartę sieciową do transmisji danych w sieci komórkowej. Sprzedawany obecnie notebook Fujitsu-Siemens jej nie ma. Era dołącza do niego adapter sieciowy produkowany przez chińską firmę Huawei.

Źródło: Rzeczpospolita

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 11 i 5 wynosi: