PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > PTK Centertel podpisał umowę z Huawei

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ptk-centertel-podpisal-umowe-z-huawei-1436.html
QR Code
PTK Centertel podpisał umowę z Huawei

Polska Telefonia Komórkowa Centertel oraz Huawei Polska podpisały umowę na wdrożenie i utrzymanie sieci trzeciej generacji na obszarach południowej i zachodniej Polski. W latach 2007- 2009 wartość zakupu sprzętu i usług na potrzeby sieci Orange może wynieść 169 mln zł.

Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu PTK Centertel powiedział:

Podjęcie strategicznej współpracy z Huawei pozwoli nam na wdrażanie najnowocześniejszych technologii telekomunikacyjnych, zapewni wysoką jakość sieci i świadczonych za jej pośrednictwem usług, a jednocześnie pozwoli na obniżenie kosztów zakupu sprzętu.

Podpisanie umowy to pierwszy tak duży kontrakt PTK Centertel z tym dostawcą. Koncern Huawei jest jednym z liderów w tworzeniu sieci telekomunikacyjnych następnej generacji. Firma wprowadza innowacyjne, dostosowane do potrzeb użytkownika produkty, usługi i rozwiązania, stwarzając dla klienta obliczoną na wiele lat wartość i potencjał do dalszego rozwoju.

Rozwiązania Huawei typu UMTS/HSPA są szeroko stosowane na świecie. Dostarcza sprzęt i rozwiązania m.in. dla takich firm jak France Telecom, Vodafone, Telefonica, Deutsche Telekom, KPN, Etisalat. Huawei łączy duże doświadczenia w planowaniu oraz implementacji rozwiązań sieci typu UMTS/HSPA, jednocześnie oferując je po konkurencyjnych cenach.

Sprzęt i rozwiązania, które otrzyma PTK Centertel w ramach podpisanego kontraktu, zostaną wykorzystane do rozbudowy sieci w południowej i zachodniej Polsce. Dzięki nim klienci otrzymają lepszy dostęp do nowoczesnych usług trzeciej generacji oraz mobilnego Internetu.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 9 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości