PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Quizz.pl w telefonach Nokia

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/quizz-pl-w-telefonach-nokia-8698.html
QR Code
Quizz.pl w telefonach Nokia

Maciej Celmer, 3 marca 2011, 15:54
Tagi: aplikacja, Nokia, Ovi

W Ovi Store pojawiła się nowa, ciekawa aplikacja w języku polskim. Pozwala ona właścicielom telefonów Nokia na rozwiązywanie quizów i dzielenie się wynikami ze znajomymi.

W bazie znajduje się ponad tysiąc quizów, które użytkownicy telefonów fińskiego producenta mogą roziwązywać i dzielić się wynikami ze znajomymi. Kolejne porcje zagadek dodawane są przez społeczność internautów.

Aplikacja została przygotowana w Javie i jako Widget WRT i przeszła testy Quality Assurance Nokii 21 lutego. Po dodatkowych testach z pomocą 7 beta testerów została ona udostępniona użytkownikom 2 marca 2011.

Aplikację można pobrać za darmo tutaj.

Działanie aplikacji zostało przetestowane na urządzeniach: Nokia E72, E71x, E5-00, 6790, 6790, 6760, N96, N85, N86, N55, C5-00, 6788, 6730, 6720, 6710, 6220, 5730, 5720, 5800 XpressMusic, E90, E71, E63, N95, N76, 6124, 6120, 6110, E50, E77, N97, E51, E66, E75 i ponad 90 innych modelach.

Źródło: Polishwords

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 3.03.2011 @ 16:00
Quiz w telefonie to owszem ciekawa rozrywka, ale wydaje mi się, że ta aplikacja działa bardziej jako ciekawostka niż rywalizacja ze znajomymi na punkty.
W internecie jest pełno stron które oferują rankingi i dzielenie się wynikami ze znajomymi. Tak więc uważam, że powyższa aplikacja przygotowana jest na np. nudną podróż, gdzie trzeba się czymś zająć ;)
No i zawsze się można czegoś ciekawego dowiedzieć ;)
omen 14 3.03.2011 @ 19:44
Bardzo fajnie, że można rozwiązywać quizy już nie tylko w internecie. Gdy wyjedziemy gdzieś np. do rodziny gdzie nie ma dostępu do internetu i są tam straszne nudy to na pewno rozwiązanie takiego quizu umili nam czas. Taka aplikacja przyda się na pewno osobom, którzy nie mają dostępu do internetu, a chcieli by sprawdzić swoją wiedzę.
I myślę, że właśnie ta aplikacja do takich spraw została stworzona. Ja przynajmniej jestem z tego pomysłu zadowolony i pewnie nie raz z takiego quizu skorzystam
kamilxy 3.03.2011 @ 22:48
Pomysł sam w sobie jest dobry, ale jak już między wierszami stwierdzili przedmówcy nie jest to rewolucja. Internet udostępniał podobne aplikacje, co prawda za opłatą ale śmiem wątpić, że jakiś fanatyczny quizowicz jest w stanie sprawdzać swoją wiedzę tak długo, żeby wydać na to swoją pensje:) Droga Nokio, twórz dalej! Tymczasem ja rozwiąże pare quizów... ;)
Ps. niemerytorycznie wygląda na to, że link nie działa jak trzeba, byłbym wdzieczny gdyby funkcjonował:) pozdrawiam
Wanda 4.03.2011 @ 16:11
Już chciałam napisać, że zamknięta baza kwizów (tak, jest takie słowo :)) to spory minus aplikacji, ale skoro jest ich aż tysiąc to nie powinny sie aż tak bardzo powtarzać. tego typu aplikacje powinny być jednak mieć możliwość odświezania raz na jakiś czas bazy z internetu, tak, aby się nie znudziły.
Ania 21.04.2011 @ 10:43
Quizy można tworzyć na quizz.pl. Poza tym aplikacja pobiera świeżutkie quizy za każdym razem z internetu :)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 7 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

New adidas superstar sale 28.06.2017, 11:12