PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Radioodtwarzacz Becker MEXICO RETRO 7948 w KOMSA Polska

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/radioodtwarzacz-becker-mexico-retro-7948-w-komsa-polska-3390.html
QR Code
Radioodtwarzacz Becker MEXICO RETRO 7948 w KOMSA Polska

Michał Gruszka, 15 lutego 2008, 11:57
Tagi: Becker, GPS, Komsa Polska

Nowe wcielenie legendarnego radia Mexico, niemieckiej marki Becker imponuje zaawansowaną technologią. Najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny nawigacji i car audio zamknięte zostały w chromowanej obudowie w stylu retro.

Dane techniczne są imponujące:

RADIOODTWARZACZ MP3:
· odczyt ID-3 tag
· System Becker Surround
· możliwośc odtwarzania plików z karty SD/MMC, CF lub MicroDrive
· podwójne pasmo RDS
· Radiotext

NAWIGACJA:
· mapy NAVTEQ 34 krajów Europy
· komendy wydawane w 14 językach
· dynamiczne prowadzenie trasy (dzięki TMC)
· 200 komend głosowych

TELEFON:
· możliwość· podłączenia karty SIM (dualband 900/1800 Mhz)
· przechowywanie do 500 numerów telefonów w pamięci urządzenia
· wyciszenie radia podczas rozmowy telefonicznej
· głosowe wybieranie numerów z książki telefonicznej
· SMS

DANE TECHNICZNE:
· Pamięć· : 64 mb RAM, 32mb flash
· Procesor: 32bit RISC 167Mhz
· W@P 2.0 Internet access
· Bluetooth
· Możliwość· podłączenia do iPOD
· DSP
· Becker Surround System
· Wielokolorowy wyświetlacz OLED (13 kolorów)
· Zabezpieczenie anty-kradzieżowe
· Współpracuje ze zmieniarką Becker Silverstone 7860

Cena dla Klientów końcowych:
Radioodtwarzacz Becker MEXICO RETRO 7948 – 4999 PLN

reklama

Ostatnie opinie internautów

komornik 15.02.2008 @ 13:54
czy ja wiem czy specyfikacja radia jest taka imponująca ? "zwykłe" radio, już podobne są produkowane. Model ten jest tylko odświerzny. Ja nic specjalnego nie widzę. Na dodatek cena radia -pewnie życzą sobie aż tyle ze względu na markę ;) no ale co tam, jeśli ktoś chce mieć naprawdę komfortowa jazdę, do tego lubi gdy w środku samochodu wszystko się ładnie prezentuje, będzie musiał wyciągnąć z portfela co nieco.
toporek 15.02.2008 @ 16:18
tak, komornik dobrze napisał. Swoją drogą po co zamknęli to wszystko w chromowej obudowie, skoro w ogóle jej nie będzie widać ? bez sensu. A cena naprawdę powala na nogi, troszkę przesadzili. Radio chyba nadaje się dla tych którzy lubią chwalić się tym co posiadają, czyli pieniędzmi.
paczek 15.02.2008 @ 18:16
co Wy w ogóle piszecie, przecież to radio będzie montowane w ekskluzywnych samochodach, a nie jakichś syfach. Wątpię by ktoś był zainteresowany kupnem takiego radia za równowartość swojego samochodu :)
poza tym, jakie radio oferuje możliwość wysyłania smsów ? chyba nieliczne. Jest to radio projektowane na wzór Mexico, z tym że w nowym designie. Mnie się podoba, ale cena kosmiczna ;D
retromaniak 29.02.2008 @ 22:10
Super sprawa do zabytka, patrzysz a tam zwykłe radio w stylu safari 5 lub coś podobnego. Raptem gość odbiera smsa za pomocą radia a za chwilę śmiga autostradą i kieruje się nawigacją z tego sprzętu. Jak dla mnie to super sprawa tylko cena odstrasza. Bawiłem się tym radyjkiem, niezłe wrażenie, niby zwykłe gałki a tyle ciekawostek.
SajGoN 24.03.2010 @ 10:37
Jak już będę miał FORDA MUSTANGA 1968 lub 69 ewentualnie Camaro '67 to tylko te radyjko zamontuje. A gdybym miał Calibre i chciał pokazać kasę to był zainwestował w Pioniera lub JVC z animacja 3D.
KOMORNIK musisz zrozumieć że te radio jest kierowane do innej grupy ludzi, którzy mają karę i nie mają potrzeby jej pokazywać, bo same radio na pierwszy rzut oka nie powala wyglądem. Jeśli chodzi o dane to rzeczywiście robi wrażenie. Wiele producentów robi radia z obsługa telefonu poprzez BT ale niewielu wkłada modul telefonu do radia do którego wkładamy kartę SIM.
Ja puki co rozejrze się w ofercie tego producenta by znaleźć radio do YongTimera.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16