PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rewolucyjna promocja Netii na święta

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rewolucyjna-promocja-netii-na-swieta-2467.html
QR Code
Rewolucyjna promocja Netii na święta

Michał Gruszka, 5 listopada 2007, 15:23
Tagi: Netia

Netia zaproponowała kolejną innowacyjną ofertę promocyjną dotyczącą szerokopasmowych usług dostępu do internetu oraz usług telefonicznych. Kupując internet lub telefon Netii klient otrzymuje przy aktywacji usługi nawet 600 złotych na własne wydatki. Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a także małych i średnich przedsiębiorstw. Z promocji mogą również skorzystać klienci, którym Netia świadczy usługi z wykorzystaniem sieci TP.

W najnowszej promocji Netii klienci nie muszą czekać przez cały okres trwania umowy z operatorem na zgromadzenie korzyści wynikających z zakupu stałego dostępu do internetu lub telefonu. W zależności od wybranej opcji klient otrzymuje bowiem od Netii nawet do 600 złotych bezpośrednio po aktywacji usług. Innowacyjność nowej oferty Netii związana jest również ze sposobem dostarczenia klientowi środków finansowych. Klient otrzymuje specjalnie wydaną przez Netię bezpłatną kartę płatniczą VISA, którą można zapłacić bez prowizji w ponad 150.000 punktach akceptujących karty VISA w całej Polsce. Może też wypłacić gotówkę w bankomacie.
Poza środkami finansowymi, klient Netii dodatkowo oszczędza, ponieważ ceny usług w ramach oferty Netii w trakcie trwania umowy są nawet o 14% niższe w porównaniu z usługami TP. Abonament obejmuje również usługi dodatkowe: Bezpieczny Internet i osobisty serwis internetowy mynet.pl. Bezpieczny Internet to zestaw zabezpieczeń chroniących użytkownika oraz dane i oprogramowanie na jego komputerze przed zagrożeniami płynącymi z internetu. Zawiera moduł antywirusowy, firewall – zaporę chroniącą przed dostępem do komputera ze strony osób trzecich, filtr antyspamowy – blokujący odbieranie niepożądanej poczty oraz kontrolę rodzicielską, umożliwiającą nadzór rodziców nad treściami internetowymi, do których mają dostęp dzieci. Mynet.pl to unikalny serwis internetowy pozwalający użytkownikowi na stworzenie własnej strony www, gromadzącej bieżące informacje ze wskazanych źródeł internetowych w zależności od indywidualnych preferencji.
Promocja obowiązuje do 31 grudnia br.

Mirosław Godlewski, prezes zarządu Netii. powiedział:

Celem naszej kampanii jest zwiększenie liczby klientów, którzy zechcą korzystać z naszych usług w dłuższej perspektywie. Po raz kolejny zaproponowaliśmy klientom rozwiązanie, które jest na rynku nowe i oryginalne. Nasze dynamiczne działania wpisują się w strategię pozyskania miliona klientów usług szerokopasmowych w ciągu trzech lat.


Z usług dostępu do internetu Netii korzystało w dniu 30 października br. 183.229 klientów. Usługi szerokopasmowego dostępu do internetu są świadczone przez Netię z wykorzystaniem własnej sieci, infrastruktury Telekomunikacji Polskiej oraz lokalnych sieci osiedlowych przejętych przez Netię.

Obecnie wszyscy abonenci TP znajdują się w zasięgu usług dostępu do internetu świadczonych przez Netię i już 80.752 klientów korzysta z usług szerokopasmowych Netii za pośrednictwem sieci TP.

78.317 klientów korzysta z usług świadczonych na bazie własnej infrastruktury dostępowej Netii, a 24.160 to klienci lokalnych sieci osiedlowych (dane z 30 października br.).

reklama

Ostatnie opinie internautów

rolon 6.11.2008 @ 16:19
Ta promocja moze sie podobac i nie tylko panom.Z tego co widze jedna z nagród jest manicure i pedicure...narzeczona sie ucieszy.
Zosia 6.11.2008 @ 16:41
RE-WE-LA-CJA! 600 PLN na własne widzi mi się to naprwdę udana sprawa na święta. Chyba rok temu też była taka promocja i mnóstwo osób z tego skorzystało.
Ornat 6.11.2008 @ 22:25
14% w stosunku do tepsy to super sprawa. no jakby nie patrzeć po roku jest to pewnie z 200-300 zł w kieszeni. nie mówiąc już o okresie dwóch lat. za tę kaskę można już sobie kupić coś fajnego. a jak do tego się dołoży 600 zł, które daje netia to w ogóle niezła kasa wychodzi. laptopa może się za to nie kupi, ale kilka ciuchów lepszych i owszem.
Zawad 12.11.2008 @ 22:21
ceny super. upominki super. tylko korzystać. a Ci, którym się nie kończy umowa niech żałują, bo jest czego wg mnie. ten kurs gotowania sushi mnie nęci. oj nęci...
Mikey 16.11.2008 @ 22:25
bardzo ciekawa promocja. zresztą nie dziwota, bo netia raczej kiepskich ofert nie daje. może niektóre są mniej wgniatające w fotel od innych, ale jednak wszystkie są dobre. no i typowy pakiet domowy to 300 zł do wydania. nice.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 2 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości