PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rozkład jazdy komunikacji miejskiej w iPhone

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rozklad-jazdy-komunikacji-miejskiej-w-iphone-5387.html
QR Code
Rozkład jazdy komunikacji miejskiej w iPhone

Piotr Baranowski, 16 stycznia 2009, 17:07 (ostatnio zmodyfikowano w piątek, 16 stycznia 2009 o 17:08)
Tagi: Ginger, iPhone, PasjaGSM

Posiadacze iPhone wreszcie mogą w sposób szybki i nieskrępowany sprawdzić rozkład wszystkich liniii komunikacji miejskiej w Poznaniu, Tychach oraz Białymstoku. Twórcy programu Ginger.pasjagsm.pl wpadli na pomysł aby rozkłady jazdy były dostępne na ekranach telefonów komórkowych nawet wtedy, gdy nie mają one połączenia z internetem lub nawet siecią komórkową. Wystarczy odwiedzić jednorazowo stronę cydia.myapple.pl, a następnie dodać do Cydii w iPhone'ie aplikację.

W praktyce pasażerowie komunikacji miejskiej w całej Polsce mogą korzystać od piątku z rozkładu komunikacji miejskiej w swoich iPhone'ach. To kolejna usługa tworzona przez PasjaGSM.pl, która pomaga w planowaniu przemieszczania się po miastach z wykorzystaniem technologii komórkowych.
- iGinger to kolejny krok naprzód w wykorzystywaniu najnowszych technologii w ułatwianiu naszego codziennego życia. Ginger używa już ponad pół miliona mieszkańców w trzech miastach. iGinger jest dostępna dla mieszkańców całego kraju dzięki możliwości tworzenia rozkładów przez programistów nie związanych z nami - tłumaczy Piotr Baranowski, wydawca PasjaGSM.pl Baranowski dodaje, że to dopiero początek prezentacji mobilnych usług opracowywanych w 2008r. przez PasjaGSM.pl, które ujrzą światło dzienne w ciągu najbliższych miesięcy.

Partnerem technologicznym projektu został serwis MyApple.pl zrzeszający specjalistów związanych z marką Apple'a.
- Cieszymy się, że projekt iGinger będzie rozwijany wspólnie z MyApple. iGinger to bardzo przydatna aplikacja dla każdego użytkownika iPhone'a - portal MyApple.pl zawsze wspiera polskie produkcje, których na mobilną przenośną platformę Apple jest coraz więcej. Nie mogło być inaczej w przypadku iGinger - mówi Rafał Pawłowski, redaktor naczelny MyApple.pl.

PasjaGSM.pl to jeden z czołowych polskich serwisów tematycznych, poświęconych w całości telekomunikacji oraz najnowszym technologiom mobilnym. Ma ponad 374 tys. czytelników (real users, dane: Gemius traffic za grudzień), co stawia go w czołówce polskich serwisów poświęconej tematyce telekomunikacyjnej – wyprzedzając w tym zakresie inne serwisy tematyczne.

Źródło: PasjaGSM.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

tmk752 6.02.2010 @ 17:01
Nie wiem ale dla mnie repozytorium jest nieosiągalne ;/
jstemer 26.05.2010 @ 15:21
Jaki adres źródła należy wpisać w Cydii, bo próbuję na wszelkie sposoby i nic mi nie wychodzi
Pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 4 i 14 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości