PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rozmawiaj z Irlandią o cudach gospodarczych za 8 groszy!

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rozmawiaj-z-irlandia-o-cudach-gospodarczych-za-8-groszy-2596.html
QR Code
Rozmawiaj z Irlandią o cudach gospodarczych za 8 groszy!

Michał Gruszka, 19 listopada 2007, 12:02
Tagi: ceny, FreecoNet, promocja, VoIP

Od 19 listopada br. Netia obniża dla użytkowników FreecoNet ceny połączeń stacjonarnych do Irlandii, Wielkiej Brytanii i Niemiec do poziomu 8 groszy brutto za minutę rozmowy.

Niższe stawki połączeń do tych krajów to dobra wiadomość dla użytkowników FreecoNet, którzy mają tam swoich bliskich i znajomych, i często rozmawiają z nimi przez telefon. Dotyczy to sporej grupy osób, gdyż – wedle szacunków – do samej Wielkiej Brytanii wyjechało już ponad dwa miliony Polaków.

Niższe stawki na połączenia we FreecoNet to okazja do częstszych rozmów z bliskimi. I to nie tylko o nowej, powyborczej sytuacji politycznej w Polsce. Zbliża się gorący okres przedświąteczny, a zatem czas wzmożonych rozmów telefonicznych o planowanych powrotach na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Oferta tańszych połączeń od Netii do krajów polskiej emigracji zarobkowej daje użytkownikom FreecoNet możliwość tanich połączeń telefonicznych już na długo przed Świętami.

Warto zaznaczyć, że użytkownicy FreecoNet z Polski mogą rozmawiać z krewnymi na całym świecie za darmo, ze zwykłego telefonu. Ich bliscy, przebywający za granicą, muszą tylko zarejestrować swój numer telefonu we FreecoNet (od dowolnego operatora, np. British Telecom w Wielkiej Brytanii, czy Deutsche Telecom w Niemczech). Potem można prowadzić nieograniczone, całkowicie darmowe rozmowy. Dla użytkownika FreecoNet płatne są bowiem – i to po groszowych stawkach - jedynie połączenia z numerami spoza FreecoNet. Są one wówczas realizowane przez TelArenę (usługa FreecoNet, która umożliwia rozmowy z numerami niezarejestrowanymi na tej platformie).

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 10 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości