PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rozmowy za darmo w zamian reklamy

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rozmowy-za-darmo-w-zamian-reklamy-5902.html
QR Code
Rozmowy za darmo w zamian reklamy

Łukasz Roguski, 5 maja 2009, 12:07 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 5 maja 2009 o 12:08)
Tagi: promocja, reklama, telefonia komórkowa

Do rozpoczęcia na polskim rynku szykuje się serwis otineo.com, który w zamian za oglądanie reklam bedzie rozdawać kupony doładowujące telefonii komorkowej- wynika z informacji Gazety Prawnej.

Otineo.com będzie rozdawało bez opłat kody doładowujące operatorów komórkowych - nie będzie więc miało znaczenia z usług jakiego operatora korzysta się.

W Polsce w zamian za odsłuchiwanie reklam można otrzymać darmowe rozmowy m.in w sieci 36.6 oraz w serwisie Reklamofon.pl.

Źródło: Gazeta Prawna

reklama

Ostatnie opinie internautów

tamtamofon 5.05.2009 @ 12:58
ja już i tak rozmawiam prawie za darmo - mam 300 minut za 70 zł w abo i nie narzekam. wiec po co bawic sie w coś jeszcze?
anaityczny 5.05.2009 @ 16:11
Oto cytat z zapisu warunków korzystania Państwu już podziękujemy

"
Spółka Otineo oświadcza, że wszystkie Serwisy spółki Otineo funkcjonujące w wersji testowej beta mogą w każdej chwili zostać zawieszone w całości lub części, bądź też mogą funkcjonować błędnie. Spółka Otineo nie bierze na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności ze względu na błędne funkcjonowanie Serwisów Otineo w całym okresie udostępniania wersji testowej beta, a Użytkownicy nie będą zgłaszać jakichkolwiek roszczeń związanych z funkcjonowaniem Serwisów spółki Otineo w wersji testowej beta, w szczególności wszelkich niedogodności, utrudnień, powstałych szkód, utraconych korzyści. "
mdawidm 5.05.2009 @ 18:16
@anaityczny
"Do rozpoczęcia na polskim rynku szykuje się serwis otineo.com"
@Hubert Musiał 6.05.2009 @ 00:01
anaityczny, poza tym, tam pisze o wersji beta serwisu... w finalnej wersji ten punkt z regulaminu na pewno zniknie... ;]
yaero 6.05.2009 @ 14:49
Działa zarejestrowałem sie tam, poklikałem, zamieniłem 100 otinek na kod i doładowałem sobie konto za 5 zł w ciągu paru godzin. Małe screeny z transakcji na yaero.blog.onet.pl
gregor 6.05.2009 @ 16:57
A czy rejestracja takiej usługi może spowodować że będzie się później dostawać smsowy spam?
logos2000 6.05.2009 @ 20:58
gdzie sa te reklamy?? na stronie www czy przychodza na komorke??
mdawidm 7.05.2009 @ 08:49
wszystko na stronie, telefon biora tylko w celu weryfikacji konta
yaero 7.05.2009 @ 10:25
Po wykorzystaniu 100 otinek, postanowiłem zdobyć kolejne 100 niestety przy 33 otinkach pisze mi ze dla mojego profilu nie ma juz reklam. Jezeli mam "zarabiać" pare otinek dziennie to w miesiac sie moze uzbiera :D.
Reklamy są na stronie. Oglada się je na stronie i za to zbiera sie otinki 1-2 za reklame. Na start dostaje sie 60 otinek. Za to, ze ktos poda Twoj nr jako polecajacego (gdy juz jestes zarejestrowany) dostajesz 10 otinek.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 1 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16