PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rusza kampania promocyjna Nokii N8

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rusza-kampania-promocyjna-nokii-n8-7974.html
QR Code
Rusza kampania promocyjna Nokii N8

Maciej Celmer, 9 listopada 2010, 15:48
Tagi: Nokia, Nokia N8

"Technologia to początek. Włącz wyobraźnię" - to hasło kampanii Nokii promujące nowego smartfona N8. W najbliższy weekend rusza sprzedaż Nokia N8 w wybranych sklepach sieci Nokia Care Point (NCP), a na początku grudnia telefon trafi do sprzedaży detalicznej.

Jak już wspomniałem w poprzednim newsie, smartfon będzie dostępny u wszystkich operatorów, jako pierwsi dostęp do niego będą mieli klienci sieci Orange.

Celem rozpoczynającej się kampanii jest zaprezentowanie rozbudowanych funkcji multimedialnych urządzenia, ale także oferty aplikacji lokalnych dostępnych w telefonie.

Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland powiedział:

Użytkownicy Nokia N8 mogą korzystać z Ovi Sklepu, gdzie znajdą tysiące aplikacji najważniejszych światowych dostawców, ale i lokalnych partnerów, takich jak Onet, Allegro, czy nk.pl. Ponadto do ich dyspozycji w Nokia N8 jest telewizja internetowa, w tym kanał AXN i Polsat News

Kampanii ma towarzyszyć konkurs „Nakręceni”, przeprowadzony na portalu YouTube. Początkiem konkursu jest fragment filmu, który przygotowali Organizatorzy. Zadaniem uczestników będzie nakręcenie jego kontynuacji – jeden film skladać się będzie z ośmiu części, a każda z nich może mieć osiem sekund.

Osiem najlepszych filmów zostanie zostanie wyłonionych w ramach głosowania internetowego, a najlepszy z nich wybierze Jury. Zwycięzcy otrzymają telefony Nokia N8 i będą mogli wziąć udział w profesjonalnych warszatach poprowadzonych przez reżysera Bartka Konopkę, autora nominowanego do Oscara „Królika po berlińsku”.

Kampania obecna będzie w następujących mediach: telewizja (stacje z grupyTVN i Polsat News, Discovery oraz AtMedia package), Internet ( portale ogólnotematyczne i społecznościowe, np. YouTube), oraz prasa branżowa i lifestylowa (np. Playboy czy Men’s Health). Ponadto działania promujące Nokia N8 można będzie zobaczyć także w sieciach kin: Multikino i Cinema City, klubach fitness oraz punktach sprzedaży.

Źródło: Nokia

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 2 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości