PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rusza PODWÓJNE DOŁADOWANIE w Heyah

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rusza-podwojne-doladowanie-w-heyah-3647.html
QR Code
Rusza PODWÓJNE DOŁADOWANIE w Heyah

Michał Gruszka, 11 marca 2008, 16:36
Tagi: Heyah

Wszyscy użytkownicy Heyah, którzy uzupełnią swoje konto kwotą minimum 20 złotych dwa razy w ciągu pięciu kolejnych dni, otrzymają od Heyah prezent w postaci podwojenia wartości drugiego doładowania. Podwojona kwota może wynieść nawet 150 złotych.

Z Podwójnego Doładowania można skorzystać jeden raz w czasie trwania oferty, tj. od 12 marca do 14 kwietnia 2008. Dodaną przez Heyah kwotę doładowania użytkownicy mogą wykorzystać dowolnie na połączenia i SMSy we wszystkich kierunkach, bądź przeznaczyć ją na inne wybrane usługi dostępne w Heyah. Konto Heyah można uzupełnić korzystając z: kuponu doładowującego (zdrapki), karty płatniczej lub kredytowej (np. na www.heyah.pl), z rachunku w banku internetowym, w bankomatach lub punktach sprzedaży.

Więcej informacji oraz regulamin dostępne będą na stronie www.heyah.pl od dnia 12 marca 2008.

Jednocześnie użytkownicy Heyah mogą korzystać z obowiązujących ofert:
Pakiet Całodobowy – 240 minut (godz. 21.00–9.00) wymiennych na 7200 SMSów (godz. 9.00–21.00) za 5,90 zł;

Pakiety Sielanka – Duża Sielanka: 50 minut po 48 gr. do wszystkich za 24 zł,
Mała Sielanka: 10 minut po 60 gr. do wszystkich za 6 zł;

Magiczne Pakiety – pakiet 25 minut ( 22 gr/minuta) wymienne na 1500 SMSów (0,5 gr) w Heyah za 5,50 zł;

10% w Heyah Klubie – bonus dla Klubowiczów: dodatkowe 10% wartości kwoty doładowania.

reklama

Ostatnie opinie internautów

batman 11.03.2008 @ 20:31
najpierw 1mln smsow, potem rozmowy wieczorem, w miedzy czasie jeszcze cos, a teraz taki wyczyn, naprawde konkurencja wymieka bo nikt nie daje tyle co lapka
djbuch 12.03.2008 @ 10:21
miażdząca promocja, heyah to megazakręcona siec, mają super reklamki, bardzo fajną stronkę w necie, wypasione fun smsy, a teraz "przy okazji" sa najtańsi w Polsce!!!
u333 12.03.2008 @ 15:06
fajna opcja,ale jakby mieli jeszcze to co teraz pojawilo sie nowego w mixplusie http://muzycznymix.pl/ to byłby juz wypas na maxa.ja narazie wole mixa
heman 12.03.2008 @ 15:29
po 1 jak chcesz porównac pre-paida z ofertą typu mix - to przecież zupełnie co innego? po 2 - lepsza oferta bo są darmowe mp 3? chyba jednak ceny połączeń i smsów są ważniejsze...po 3 - darmowy (niby,bo płatny 10 pln)numer do 1 osoby w sieci , to nie to samo co nawet 150 pln na rozmowy ze wszystkimii sieciami...
dexter 12.03.2008 @ 20:38
niema to jak łapke miec bo liczyc na dodatki mozna kazdego dnia i sa naprawde konkrecik
czesio 13.03.2008 @ 20:51
teraz heyah jak za dawnych lat lideruje bez dwoch zdan teraz na rynku i nikt mi nie powie ze jest inaczej
ufer 14.03.2008 @ 18:37
hoho niezle lepiej i wiecej od konkurentow, wilki respekt dla erki, co jak co ale naprawde nie mozna nic zarzucic nie porzalowali:) tylko machneli od serca 2x:)
tim 16.03.2008 @ 11:38
ten komentarz o Plusie- to jakiś żart? ja wolę dostać nawet 150 zeta do wygadnai niż darmową piosenkę, chyba to proste. Heyah jest naprawdę ok, dużo promocji, pakietów , można sporo zyskać jak się jest na bieżąco
helix 17.03.2008 @ 21:13
dobra opcja, naprawde, normalne jest to chyba ze lepiej dostac 150zeta za free, niz zwykla piosenka i inne terefere, lapka naprawde zaszalala i zrobila niezla oferte:)
dexter 18.03.2008 @ 20:42
promocja jak najbardziej wyprzedza konkurentow, ale przede wszystkim daje najwiecej uzytkownikowi:) fajnie 2x to nie polowa

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 14 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16