PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Ruszyły zapisy na darmowy Internet 4G Cyforwego

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/ruszyly-zapisy-na-darmowy-internet-4g-cyforwego-8121.html
QR Code
Ruszyły zapisy na darmowy Internet 4G Cyforwego

Maciej Celmer, 2 grudnia 2010, 10:17
Tagi: Cyfrowy Polsat, LTE (Long Term Evolution), promocja

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w Cyfrowym Polsacie ruszyły zapisy na promocję Internetu 4G.

Pierwszych 10 000 klientów będzie mogło korzystać z nowej technologii za darmo nawet przez pół roku. Co miesiąc będą mieli do dyspozycji pakiet 100 GB (50 GB przeznaczone na godziny 8.00 - 24.00 i 50 GB na pozostałe godziny). Zapisy rozpoczną się 1 grudnia br.

Szczegóły znajdują się tutaj.

Szerzej o LTE w Cyfrowym Polsacie pisałem tutaj.

Źródło: CP

reklama

Ostatnie opinie internautów

hansolo 2.12.2010 @ 11:21
jak dla mnie to dziwna oferta. niby lte, ale zasieg jaki bedzie? przeciez oferty wiekszych operatorow (orange free np) daja o wiele wieksze mozliwosci. przede wszystkim gwarantuja jakas mobilnosc. a z limitami nie jest gorzej, kiedy w nocy mozna bez limitow korzystac.
ZDZISIEK 11.12.2010 @ 23:36
GOWNIANA OFERTA . BAŁWANY TYLKO MYSLA ZEBY ZBIC KABZE W MIESIAC. PODPIERAJA SIE I CHWALA TYM ZE TEZ SZWEDZKA TELIA WPROWADZA INTERNET 4G TYLE ZE TAM NIE MA TYCH ZASRANYCH LIMITOW. TAK CZY OWAK JESTESMY ZA MURZYNAMI . BRAWA DLA SZMACIARZY Z POLSATU
kris 16.12.2010 @ 20:51
mam orange free chodzi jak z d**y a tu chodzi o szybkosc jesli tego nie rozumiecie to patelnia jebnijcie sie w dynie
szejk73 13.01.2011 @ 11:41
niech wprowadzą mobilny,ale bez żadnych limitów i w nocy i w dzień ze stałym abonamentem to będzie git.
kamyk 17.01.2011 @ 14:54
właśnie bez limitów to by było spoko... te limity każdego denerwują, jakby pomyśleli właściwie i znieśli limity na mobilnym to by więcej kasy na tym zbili nawet obniżając ceny abonamentów bo więcej ludzi by z tego korzystało... ale nie najlepiej utrudniać ludziom życie to jest najlepsze dla wszystkich operatorów sieci...
expert 6.02.2011 @ 20:54
Muszą być limity bo to g...o szybko się zapcha. Pasmo nie jest z gumy. W miastach tylko światłowody maja przyszłość. Mobilność to szajs do wyciągania kasy od naiwnych i stanowi tylko uzupełnienie światłowodów.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 14 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16