PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Rzecznik Play opowie o CSR i zarządzaniu kryzysowym w social media

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/rzecznik-play-opowie-o-csr-i-zarzadzaniu-kryzysowym-w-social-media-8771.html
QR Code
Rzecznik Play opowie o CSR i zarządzaniu kryzysowym w social media

Maciej Celmer, 15 marca 2011, 09:49 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 17 marca 2011 o 14:08)
Tagi: CSR, Marcin Gruszka, marketing, Play

Na poznańskim spotkaniu branży marketingowej Przerwa Na Reklamę SHOW III Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play opowie o CSR i zarządzaniu kryzysowym w social media.

Spotkanie, które odbędzie się 31 marca 2011 roku, ma na celu integrację branży marketingowej i jej przedstawicieli. Jego nieformalny charakter ma przyczynić się do wymiany doświadczeń i wiedzy, z zakresu social media z mocnym naciskiem na pożądanego przez wszystkich Facebooka.


Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play, który prowadzi korporacyjnego bloga oraz odpowiedzialny jest za kontakt z mediami, opowie zgromadzonym przedstawicielom wielkopolskiego biznesu o społecznej odpowiedzialności biznesu oraz o zarządzaniu kryzysowym w mediach społecznościowych.

Przerwa Na Reklamę SHOW jest organizowane już po raz trzeci przez agencję zajmującą się kreatywnym marketingiem Płodni.com.

PasjaGSM.pl przygotuje dla Was relację wideo z tego wydarzenia.

Źródło: wł

reklama

Ostatnie opinie internautów

Frasier 15.03.2011 @ 11:54
CSR? Przecież oni organizowali tylko jakieś akcje dla piesków... Inni operatorzy mają większe doświadczenie i akcje skierowane ku ludziom... Orange ma nawet swoją fundację... Ciekawe czy opowie o tych wszystkich niedoróbkach i wpadakach zwiazanych z FB i blogiem. Wątpię.
Spotkanie będzie jednak na pewno ciekawe.
Może zabierze ze sobą jakieś modelki, bo głównie z nich konferencje Play są znane. Tak, mam dziś zły humor, co chyba widać :-).
Mariusz 15.03.2011 @ 14:42
32 marca?
M&M 15.03.2011 @ 15:17
@Mariusz - http://www.przerwanareklame.pl/show/, 31 Marca, komuś się pewnie palec omsknął :-)
@Frasier - nie powinno się być tak surowym dla Gruszki. Play w specyficzny sposób kreuje komunikację. Często trąci amatorką i pewnych błędów nie powinni popełniać (do dziś uśmiecham sie jak przypomnę sobie sposób ogłoszenia nowych taryf Play Fresh na blogu :-)), jednakże nie można zapomnieć o starym powiedzeniu - nie myli się ten, kto nie robi nic.
P4 powinno rozważyć rozdzielenie komunikacji na dwa kanały, jeżeli poważnie chce powalczyć o klientów korporacyjnych. Taki trochę szalony wizerunek nie pasuje firmom. Klienci indywidualni to co innego, większość ekstrawagancja przyciąga.
Też jestem ciekaw tego segmentu CSR (Corporate Social Responsibility http://bit.ly/eohO4f), bo jeżeli mam być szczery to poza wspomnianym "gaszeniem pożaru" i akcją dla schronisk raczej nic nie kojarzę. Zresztą, czy aby ta akcja nie powstała z wymogu chwili, bo Play wtopił z plakatem psa - mozesz go zostawić?
M&M 15.03.2011 @ 15:20
Przypomnienie wielbłądu z plakatem: http://media2.pl/telekomunikacja/64801-wpadka-sieci-play.html
@Frasier 16.03.2011 @ 19:50
@M&M - nie sądzę, żebym był zbyt surowy. Luzacki image, luzackim image, ale nie powinno mieć się luźnego podejścia do profesjonalizmu. Od dawna śledzę poczynania Play na wielu platformach i choć są bardzo żywiołowi, czasem odbieram je jako chaos... Chaos nieprzemyślanych działań, brakiem kontr na pewne scenariusze... Chociażby kwestia z 4G. Bardzo odważne posunięcie, choć spotkało się z powszechna krytyką (dziś np. przeczytałem ,ze Cyfrowy Polsat nazwie sowje LTE technologia 3,9G...). Odpowiedzi Play w tym zakresie skupiały sie w sumei do jednego - mamy do tego prawo, bo naciągamy stanowisko organu regulujacego do maksimum... Nie potrafiono pozbyć się wrażenia, że chce tutaj sie klienta wprowadzić w błąd, aby opar łdecyzję o zakupie na złych przesłankach... Podobnie akcja z dzisiaj - urodziny sieci, nie ma żadnej promocji, bo jesteśmy takie debeściaki, że nasza aktualna oferta nie potrzebuje prezentów...
No, ale jest tanio, więc nie będę bardzo głosno narzekał :-).

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Epic React... 19.04.2018, 09:31

Nike Zoom All Out Low... 19.04.2018, 09:24

Adidas Originals... 19.04.2018, 09:17

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

Archiwum wiadomości