PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sagem - telefon nowej generacji w Erze

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sagem-telefon-nowej-generacji-w-erze-592.html
QR Code
Sagem - telefon nowej generacji w Erze

, 12 marca 2007, 19:32 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 12 marca 2007 o 19:32)
Tagi: Bluetooth, MMS, Sagem

Sagem przedstawia telefon nowej generacji - Sagem my401c.

Sagem my401C wyposażony został w dwa wyświetlacze oraz perfekcyjnie wykończoną obudowę w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-srebrej lub czerwono-czarnej. Przystępna cena aparatu i jego efektowny wygląd sprawią każdemu podwójną przyjemność.

Sagem my401C to telefon w pełni muzyczny. Odtwarzacz mp3, wejście na słuchawki stereo, mini audio jack, dyktafon oraz możliwość nagrywania dzwonków pozwalają cieszyć się ulubionymi dźwiękami zawsze i wszędzie.

Aparat fotograficzny VGA zatrzyma wszystkie cenne chwile i wspomnienia, a funkcjonalność MMS pozwoli podzielić się nimi z najbliższymi. Slot na kartę microSD zapewni możliwość rozszerzenia pamięci telefonu, a Bluetooth umożliwi współpracę z bezprzewodowymi akcesoriami. Na spragnionych rozrywki czekają gry Java i bogaty wybór animacji.

Sagem my401C dostępny jest w salonach sprzedaży Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci ERA. Cena aparatu w ofercie specjalnej „Telefon bez umowy” wynosi 399zł. W promocjach, w zależności od wybranej opcji, Sagem my401C można kupić już od 1 zł.

reklama

Ostatnie opinie internautów

kjp23 13.03.2007 @ 20:53
Ten aparat z rozdzielczością VGA to chyba przez pomyłkę włożyli do tego telefonu, albo ktoś nie pomyślał i taką gafę zatwierdził. Szkoda słów, bo aparat ciekawie się zapowiadał...
tomasz79 25.06.2007 @ 16:12
Bateria po sformatowaniu trzyma ok. 2 doby / przy normalnym użytkowaniu / .
Czy ktoś mi odpisze na ten temat / porady / ?
Hekate 24.10.2007 @ 15:33
Nie no, miałam już ten telefon. (Obecnie posiadam dwa, nie chce sie chwalic xD) Nie wiem jak inni ale ja jestem z niego w pelni zadowolona =.=
Hekate 24.10.2007 @ 15:35
Ah i jeszcze coś... kjp23 ten aparat dlatego nie ma 1-2 pikseli że producent chciał aby ktos kto szuka TAŃSZYCH telefonów mógł sie nim nacieszyć. Mi on wystarcza chodziasz w drugim foniku 2 Mps napewno daja lepszy obraz ... no i wogole...
thalion 31.10.2007 @ 16:39
wlasnie sie zastanawiam nad zakupem telefonu w tak tak fon i po różnych spekulacjach wybiore chyba ten.
jest jeszcze inny sagem w ofercie z takimi samymi wlasciwosciami ale jest bez klapki wiec bardziej by sie rysowal ekran!
PoZdRo
Ania:) 10.12.2007 @ 12:52
Hejka mam tel telefoniik juz pół roku,szzerze powiedziawszy jest dobry aleczesto sie zawiesza,kupialam sylikon do niego ale i tak jest porysowany chociaz bardzo o niego dbam(ma bardzo delikatna powloke)baeteia trzma 3 dni:)no ale wada jest to ze sie szybko naprawde szybko niszczy a nie ma do niego wymienych paneli(bo pytałam ).Moja ocena to 3-.
Ania:) 10.12.2007 @ 12:53
jesli kto masz pytania z checia pomoge moje gg ...7650863,pozdrawiam:)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 13 i 13 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Nike Air Max 2017... 28.08.2017, 10:12