PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sami Swoi - "20% więcej na koniec lata"

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sami-swoi-20-wiecej-na-koniec-lata-6480.html
QR Code
Sami Swoi - "20% więcej na koniec lata"

mariusz9a, 28 września 2009, 11:02
Tagi: doładowania, Polkomtel, Sami Swoi

Od 28 września do 2 października 2009 roku, w sieci Sami Swoi trwa promocja "20% więcej na koniec lata". Bonusem 20% więcej doładowania promowane są zasilenia kwotą 40-99zł.

Bonus może być wykorzystany na wszystkie usługi oferowane użytkownikom sieci Sami Swoi.
Doładowania można dokonać w przeznaczonych do tego serwisach internetowych, w punktach sprzedaży oraz na stronach transakcyjnych banków.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym pod adresem: http://www.samiswoi.pl/u235/navi/32224.

Źródło: PlusForum.pl, Sami Swoi

reklama

Ostatnie opinie internautów

heniog 28.09.2009 @ 12:49
Okres promocji jest troszeczkę dziwny, czemu tylko 5 dni? No i wartość bonusu, to tylko 20%, konkurencja daje znacznie więcej!
repet 28.09.2009 @ 15:38
no daje więcej zdecydowanie - nawet taki Orange daje do 6 godzina na rozmowy przy doładowaniu.
Romano 22.10.2009 @ 11:01
Na koniec lata zrezygnowałem z usług tej sieci i przeniosłem swój numer do innej sieci, której stawki za minutę połączenia nie przekraczają 29 gr. To był strzał w dziesiątkę!!!!!!! Tylko leniwi abonenci czekają aż łaskawie operator obniży stawki ( obecna stawka to 66 gr za minutę połączenia- rozbój w biały dzień) za połączenia do innych sieci. Ja w każdym razie ten problem mam już z głowy. Niech żyje konkurencja!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich, którzy myślą tak jak ja. Przebudźcie się czas na diametralne zmiany. To od Was tak naprawdę wszystko zależy. Operator wykorzystuje wasze lenistwo!!!!!!!!

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 6 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16