PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Samsung E1050 za 89 złotych już w sprzedaży

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/samsung-e1050-za-89-zlotych-juz-w-sprzedazy-8756.html
QR Code
Samsung E1050 za 89 złotych już w sprzedaży

Maciej Celmer, 11 marca 2011, 13:57
Tagi: Samsung, Samsung E1050, specyfikacja

Do sprzedaży trafił telefon Samsung E1050. Słuchawka oferuje podstawowe funkcjonalności, a jej sugerowana cena detaliczna wynosi 89zł.

Samsung E1050 - specyfikacja techniczna

  • Wyświetlacz
    1,43” 128x128, 65 tys. kolorów
  • Lista kontaktów
    1000 pozycji
  • Poj. skrzynki odbiorczej
    500 SMS
  • Dodatkowe funkcje
    Polifonia 40-tonowa,
    dzwonki MP3
    Mobile Tracker
    Komunikaty SOS
    Kalendarz
    Połączenie sfałszowane
  • Sieć
    GSM dwuzakresowy (900/1800 MHz)
  • Wymiary
    107,5 x 45,4 x 13,4 mm
  • Bateria
    Li-ion 800 mAh (rozmowa do 8,4h, oczekiwanie do 615h)

Źródło: Samsung

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 11.03.2011 @ 14:08
Ciekawie podsumowane - słuchawka :D
Widać że to telefon do dzwonienia.
Brak aparatu, nawigacji, itp. Na pewno ten telefon przypadnie do gustu wielu osobom, które potrzebują takiego telefonu.
Cena mocno konkurencyjna ;)
kamilxy 11.03.2011 @ 15:05
Bardzo dobrze, takie telefony też są potrzebne: ) przy braku środków, zamiast kupować jakąś starą, zdezelowaną używke lepiej zainwestować w ten piękny, nowiuteńki model prawie za grosze: ) Najbadziej podoba mi się funkcja fake call:D jakby ktoś nie wiedział: http://smartmobile.pl/fake-call-tajna-bron-na-nudziarzy
pozdrawiam :)
M&M 13.03.2011 @ 11:20
128x128 - rozmiar ekranu powala., ale to telefon to specyficznych zastosowań. Specyficznych, czyli takich, dla których przewidziano telefon, a które jest jakoś ostatnio pomijane - rozmów :-). Podobają mi się czasy pracy baterii, ale tak po prawdzie to nie ma na co ta energia iść w tym telefonie. Fajny prosty, tani model. Jezeli trzyma dobrze zasięg, to w swojej półce ideał.
@dawid9222 - mi nie podoba się to upychanie na siłę wszedzie aparatu. Wpychanie dodatkowego elementu nie tylko wpłynęłoby na prądożerność, ale nie stworzyłoby wartości dodanej. Żeby ten telefon nie podrożał aparat musiałby być naprawdę słąbej jakości. Po co komu taki?
@kamilxy - tak, fałszywe połączenie w pewnych sytuacjach może się przydać. Jesteśmy np. na spotkaniu, chcemy gdzieś zadzwonić, ale nie mamy pretekstu do wyjścia - jak znalazł. W Samsungu, którego widziałem takie połączenie było oznaczone jako bodajże "Nierozpoznane". Ciekawe czy to norma. Jak tak, to szkoda, że nie można ustawić nazwy kontaktu

kamilxy 13.03.2011 @ 12:40
Pojemność skrzynki odbiorczej, to też zaleta tego telefonu. Starsze modele o podobnych parametrach, zazwyczaj miały ograniczenie do 200-300 smsów, tutaj jest ich aż 500 :-) czytałem, że da się ustawić kontakt który wyświetla się w trakcie używania funkcji fake call, spójrz na mój link powyżej:)
pozdrawiam
M&M 17.03.2011 @ 17:10
@kamilxy - nie zwróciłem na to uwagi. Faktycznie, jak na prostszy telefon to jest ciekawa sprawa. Kiedyś dziwiło mnie, że kiedy np. telefon obsługuje karty pamięci, to tylko w niektórych modelach można przenieść magazyn SMS na kartę pamięci i wtedy nie jest się ograniczonym limitem. Takie przeniesienie mogłoby być jednak problematyczne, bo telefon, gdyby trafił na kogoś takiego jak ja, który nie lubi kasować SMS i na takiej kilku GB karcie nie miałby ograniczeń, mógłby nie być w stanie "przemielić" tych wszystkich wiadomości. Przełączanie w skrzynce odbiorczej mogłoby zajać długo itd.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 3 i 1 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16