PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Samsung Galaxy Mini w Orange

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/samsung-galaxy-mini-w-orange-8733.html
QR Code
Samsung Galaxy Mini w Orange

Maciej Celmer, 8 marca 2011, 14:28
Tagi: Orange, Samsung, Samsung S5570 Galaxy Mini

Dzisiaj sieć Orange w Delfinie, Pelikanie, Panterze oraz ofercie optymalnej dla Firm wprowadziła Samsunga S5570 Galaxy Mini.

Smartphone pracuje na Androidzie 2.2, ma HSDPA, Wi-Fi, Bluetooth 3.0, wyświetlacz TFT 3,14 cala, aparat 3 Mpix, GPS, pamięć 160 MB i obsługuje karty microSD do 32 GB. Dostępny od 1 zł i w e-sklepie.

Źródło: Orange

reklama

Ostatnie opinie internautów

koksik1000 8.03.2011 @ 14:53
Za złotówke jest on dostępny jeżeli bieżemy abonament 59 zł wiec nie jest tak tragicznie co do samego telefonu mi sie podoba, nie długo konczy mi się umowa w play i może w koncu wpadnie w moje łapy coś dotykowego.Telefon ma androida 2.2,wifi,bluetooth,gps sporo pamieci wbudowanej wiec nie jest tak żle.
omen 14 8.03.2011 @ 16:31
Telefon całkiem zgrabny, ekran dotykowy, aparat 3 Mpix zdecydowanie by mi wystarczył, no i bardzo dobrze że można już go kupić od 1zł.
Właśnie takie telefony najbardziej lubię, fajnie, że telefon może obsługiwać karty microSD aż do 32gb. Chociaż przyznam, że telefon przy takiej pojemnej karcie strasznie wolno chodzi, ale co do Samsunga Galaxy mini to myślę, że to może być fajny telefon, przynajmniej na zdjęciach dobrze się prezentuje.
Jacek85 8.03.2011 @ 20:07
Bardzo spodobał mi się ten telefon. Oglądałem jakąś rosyjską prezentacje tej komórki i Android działał na niej dość płynnie. Nie pogardziłbym takim. :) Zastanawiam się za ile go będzie można kupić bez abonamentu np. w sklepie internetowym.
Co ciekawe, Galaxy Mini w abonamencie Orange (29 i 39zl/miesiac) jest o kilkadziesiąt złotych tańszy od moim zdaniem gorszego Samsunga Monte.
Zibi 9.03.2011 @ 12:27
kolejny telefon w wersji mini? Jakiś czas temu głośno było o choćby Xperii X10, która ukazała się aż w 3 modelach (zwykłej, mini i mini pro), to teraz widzę że przyszła pora na kolejne marki. Dobrze że Orange wprowadza go na rynek jednocześnie we wszystkich abonamentach (zwierzęcych i biznesowych). Ciekawy jestem tylko, jakim zainteresowaniem wśród klientów cieszą się w ogóle te wersje mini?
Jacek85 9.03.2011 @ 13:20
Zibi - Myślę, że takie telefony cieszą się duża popularnością. Gorsze podzespoły, mniejszy ekran przekładają się na niższą cenę. Wiele osób nie jest skłonnych wydać np. 1000 zł. za niewielkie urządzenie jakim jest telefon komórkowy, skoro za taką cenę zamiast tego można sobie sprawić dla przykładu netbooka. Sam bym nie kupił takiej komórki, wolałbym przeznaczyć taką sumę na coś innego.
Telefon komórkowy dla wielu służy przede wszystkim do dzwonienia, ale fajnie jeśli posiada system operacyjny i spełnia jeszcze dodatkowe funkcje. Dlatego uważam, że wersja mini Samsunga Galaxy jest bardzo dobrym pomysłem i podejrzewam, że szybko zdobędzie popularność.
Ludek 10.03.2011 @ 14:22
a czy ktoś orientuje się może jak wygląda sprawa z dostępnością tego telefonu, czy też wspomnianego wcześniej SE Xperia Mini Pro w salonach sprzedaży operatora? Interesują mnie telefony dostępne głównie na warunkach oferty dopasowanej.
Joanna 11.07.2011 @ 16:26
Ten telefon jest naprawdę fajny, a jego nazwa mini to tylko nazwa tak naprawdę to non jest duży. Dzięki szybkiemu procesorowi 600 MHz reaguję bardzo szybko do tego ma Androida 2.2 co według mnie jest dużym plusem, aparat nie robi aż takich okropnych zdjęć , bateria działa nawet do 5 dni więc jak na standardy 21 wieku to super.
Joanna 11.07.2011 @ 16:31
Co do powyższego pytania Ludka to tak ten telefon raczej powinien być w orange jak ja po niego poszłam akurat okazało się że nie mają już na składzie więc zamówili i już są. Co do ceny to w abonamencie 39.9zl dostaniesz go za 100zł, a 59.9 zł za 1 zł.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 11 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16