PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Samsung partnerem czwartego kongresu technologicznego

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/samsung-partnerem-czwartego-kongresu-technologicznego-2380.html
QR Code
Samsung partnerem czwartego kongresu technologicznego

Michał Gruszka, 25 października 2007, 17:44
Tagi: nowy telefon, Samsung

Podczas VI Kongresu Technologicznego, który odbędzie się w dniach 26 i 27 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, firma Samsung - partner kongresu - zaprezentuje swoją ofertę telefonów dla biznesu. Nie zabraknie wśród nich nowości, które będą zapowiedzią przyszłorocznych premier….a także rapera Tede, który pokaże, jak ściągnąć trochę muzyki na własną komórkę.

Telefony, które po raz pierwszy oficjalnie ujrzą światło dzienne podczas kongresu to przede wszystkim modele Samsung i450, i550 oraz i560 – oparte na systemie Symbian. Spośród nich dwa – i550 oraz i560 – to pierwsze telefony w ofercie Samsung wyposażone w odbiorniki nawigacji satelitarnej GPS. Nowością zaprezentowaną przez Samsung będzie również telefon G600, wyróżniający się 5-megapikselowym aparatem fotograficznym oraz wysokiej jakości wyświetlaczem (16 mln kolorów).

Tegoroczny kongres to dwudniowe wydarzenie: w pierwszym dniu, poświęconym w całości biznesowi, odbywać się będą panele i seminaria na temat nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych dla firm. Dla wszystkich odwiedzających Pałac Kultury i Nauki w Dniu Otwartym (drugim dniu), Samsung przygotował liczne atrakcje, które czekać będą na nich w czterech sekcjach tematycznych: sportowej, muzycznej, modowej oraz biznesowej. W sekcji „sport” uczestnicy kongresu będą mieli możliwość sfotografowania się ze zniczem olimpijskim, w sekcji „fashion” zaprezentowane zostaną najnowsze telefony inspirowane modą: zaprojektowany przez włoskiego projektanta model Giorgio Armani Samsung oraz luksusowy muzyczny telefon opracowany wspólnie z firmą Bang & Olufsen. Dla fanów muzyki prawdziwą niespodzianką będzie spotkanie z raperem Tede, który udzieli wsparcia w ściąganiu muzycznych tapet i dzwonków za pomocą technologii Bluetooth. Atrakcji nie zabraknie dla miłośników gier - ci będą mogli spróbować swoich sił w rozgrywce mobilnej gry „Wiedźmin”. Chętni zapraszani będą do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną będzie telefon komórkowy 3G Samsung L760. Wszyscy pasjonaci komórkowych gadżetów będą mieć okazję do zapoznania się z ofertą produktową firmy Samsung – nie tylko biznesową.

Samsung i450 – telefon z funkcją dual slide

Samsung i450 to telefon 3G, obsługujący technologię HSDPA i oparty na systemie operacyjnym Symbian 9.2 i S60 Edition Feature Pack 1. Telefon posiada funkcję dual slide, dzięki której telefon rozsuwa się w dwie strony: z jednej strony wysuwa się duża klawiatura alfanumeryczna, która umożliwia telefonowanie lub przesyłanie wiadomości, a z drugiej metalowe głośniki. Aparat wyposażono w dotykowe półkole nawigacyjne. To innowacyjne rozwiązanie umożliwiające łatwą nawigację, gdy telefon jest w pozycji poziomej, tym samym ustawiając wyświetlacz w optymalnej pozycji. Pamięć wewnętrzna 35MB może być rozszerzona do 4GB dzięki czytnikowi kart microSD. Samsung i450 posiada odtwarzacz MP3, aparat fotograficzny 2MPx z lampą LED oraz kamera VGA.

Samsung SGH-i550 – telefon z nawigatorem GPS
Oparty na systemie Symbian S60 to pierwszy w ofercie Samsung telefon z odbiornikiem GPS. Ten multimedialny aparat to propozycja „jednobryłowa” obsługująca technologię HSDPA, pozwalająca na przesył danych z prędkością 3,6 Mbps. Wbudowany aparat o rozdzielczości 3,2 megapikseli z funkcją auto-focus i możliwością edycji video pozwala w dowolnym momencie wykonywać zdjęcia profesjonalnej jakości.
Nawigacja satelitarna GPS dzięki głosowym komendom ułatwi podróż każdemu kierowcy, specjalny tryb podaje lokalizacje i kierunki w tempie dostosowanym do tempa pieszych.

Wygodna kulka nawigacyjna „trackball” oraz duży, zoptymalizowany wyświetlacz 2,6” ułatwiają przeglądanie stron www i surfowanie po Internecie. Telefon wyposażony jest w pamięć wewnętrzną 150 MB, czytnik kart pamięci mikroSD i radio FM.

Samsung SGH-i560
Samsung’s SGH-i560 to multimedialny telefon komórkowy z odbiornikiem GPS i technologią 3G. Wyposażony w 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny, odtwarzacz muzyki i duży wyświetlacz 2,4” TFT, jest kolejną propozycją Samsung z Symbianem 9.2 i S60 Edition Feature Pack 1, która skierowana jest do wszystkich, którzy poszukują wygodnego i sprawnego urządzenia do przeglądania stron www. Jego niewielkie rozmiary (103x51x16mm) skuszą każdego, kto poszukuje eleganckiego „slidera”, będącego połączeniem funkcjonalności i wysmakowanego stylu. Telefon obsluguję technologię HSDPA, posiada 150 MB pamięci i radio FM.

Samsung SGH-G600
Samsung G600 to najnowszy model z serii telefonów komórkowych firmy Samsung, który pozwala utrwalać bezcenne chwile na wysokiej jakości zdjęciach. Jest on wyposażony we wbudowany aparat o rozdzielczości 5 megapikseli, ciekłokrystaliczny wyświetlacz w rozmiarze 2,2” z paletą 16 milionów kolorów, wielofunkcyjny system przetwarzania obrazu o rozdzielczości 5 megapikseli, a także funkcję komunikacji Bluetooth w wersji 2.0. Umożliwi to przeglądanie zdjęć i grafik większych rozmiarów, a także czytanie tekstów lub przeglądanie stron internetowych w pełnych rozmiarach. Co więcej, wszystkie te funkcje umieszczono w malutkim urządzeniu, którego wymiary to 102 x 47,8 x 14,9 mm.

Więcej informacji o kongresie na: www.kongrestechnologiczny.pl

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 5 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości