PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Samsung Sidekick 4G [wideo]

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/samsung-sidekick-4g-wideo-8817.html
QR Code
Samsung Sidekick 4G [wideo]

Maciej Celmer, 18 marca 2011, 13:09
Tagi: 4G, Samsung, Samsung Sidekick, T-Mobile, wideo

W sieci T-Mobile odbyła się prezentacja telefonu Samsung Sidekick obsługującego technologię 4G. Operator udostępnił również krótki film prezentujący właściwości urządzenia.

Samsung Sidekick pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android w wersji 2.2 i wyposażony jest w procesor Hummingbird o taktowaniu 1 GHz. W urządzeniu zastosowano wyświetlacz 3,5 cala i aparat o matrycy 3 Mpix. Główną zaletą smartfona obsługującego technologię 4G jest fizyczna klawiatura QWERTY, która pozwala wygodnie redagować wiadomości tekstowe. Klawiatura posiada pięć rzędów klawiszy, które oddalone są od siebie dosyć dużymi przerwami. Ponadto, najwyższy rząd to klawisze numeryczne.

Telefon firmy Samsung z logiem T-Mobile daje dostęp do serwisów społecznościowych oraz funkcji T-Mobile TV.


Źródło: T-Mobile

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 18.03.2011 @ 13:15
Telefon praktyczny, zwłaszcza klawiatura QWERTY w połączeniu z dotykowym ekranem.
Ciekawe jak sprawdza się ta klawiatura w tym telefonie?
Aparat w miarę dobry, na 3Mpix zdjęcia wychodzą dobrze, a aparat w telefonie to bardzo dobra rzecz, gdy trzeba uwiecznić chwilę, chociażby tylko w formie podglądowej ;)
M&M 18.03.2011 @ 13:19
Z całym szacunkiem, chociaż wiem, ze to inna półka. to testowana na łąmach portalu niedawno Nokia E7 zjada pod względem designu tego Samsunga na śniadanie... Ta klawiatura jest obrzydliwa.
Nie widzę jakoś miejsca dla tego modelu... Widać, że jest on skierowany do masowego klienta, stara się być "cool", ale jakoś nie sądzę, że to jest to, czego chcą ludzie... Fizyczna qwerty ma największe szanse w telefonach biznesowych. Tutaj jest schowanie z "mało poważnym" wierzchem to próba kompromisu.
Górny rząd na klawisze numeryczne to też jakieś marnotrawstwo. Czy jeden funkcyjny przełączający na numeryczne to aż taki problem?
Frasier 18.03.2011 @ 14:32
@M&M - taka nieco "rozstrzelona" klawiatura ma pewnie ułatwić przesiadkę wszystkim tym, którzy nigdy nie mieli styczności z fizycznym qwerty. Zgadzam się, że rząd cyfr jest raczej zbędny. Przy takiej ilości miejsca, spokojnie mogliby dać strzałki kierunkowe, tylko pytanie po co?
Przyszłość telefonów takich jak ten, jeżeli mają być skierowane do masowego odbiorcy, to kierunek "konsol". Nie będą super wygodne, ale przy odpowiedniej aranżacji klawiatury, jak wielokierunkowe strzałki, czy z lewej na fizycznej zablokowane funkcyjne klawisze do gry, zapewniłyby jakąś rozrywkę.
Sam skłaniam się ku wzornictwu podobnemu do BlackBerry czy Nokii e61/72. Sprawia wrażenie solidności, bo jak patrzę na slidera, choćby był i super starranie zrobiony, mam wrażenie, ze zaraz sie rozleci :-).
Cami 18.03.2011 @ 19:27
Odbieracie źle tę klawiaturę, bo ma jasne tło i dlatego klawisze się wyróżniają. Widać założono, że samo podświetlenie klawiszy nie wystarczy.
Co do reszty to raczej się zgadzam. Jest to próba sprzedania produktu dla wąskiego grona gronu szerokiemu. Jakoś nie widzę na to większej szansy w erze, w której tak mocno zachwalane sa dotykowe tablety. Maszynki marketingowe starają się nam obecnie wmówić, że coś co ma prawdziwe klawisze jest passe i to się chyba udaje.
kamilxy 18.03.2011 @ 22:19
Gdyby nie ta klawiatura... rozsztrzelone przyciski, super, mi pasuje, numerki, ok mogą być, ale estetyka, grrrrr, spaprana. Ogólnie telefon przypomina Gameboya i jest szybszy niż mój stary zapasowy komputer, co wcale nie jest wadą:-) wysuwany ekan z lekkim przechłem napewno sprawdzi się dobrze w codziennym użytku, telefon nie jest przesadnie duży a prezenter wygląda jak Niedźwiadek. Niepogardziłbym takim Samsungiem:)
pozdrawiam
M&M 19.03.2011 @ 08:43
Doczytałem trochęo tym telefonie i faktycznie, jest przeznaczony dla młodzieży, stąd ten trochę dziwny wygląd... Zresztą po oczach bije sixTEEN, jak nic :-). Dedykowana strona http://sidekick.t-mobile.com/, na której wiele na razie nie ma.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 9 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16