PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > SE: Zostań sławny. Podziel się swoją historią.

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/se-zostan-slawny-podziel-sie-swoja-historia-2544.html
QR Code
SE: Zostań sławny. Podziel się swoją historią.

Michał Gruszka, 15 listopada 2007, 10:20 (ostatnio zmodyfikowano w czwartek, 15 listopada 2007 o 15:11)
Tagi: promocja, reklama, Sony Ericsson

Z dniem 12 listopada 2007 r. Sony Ericsson uruchomił serwis społecznościowy na stronie www.sonyericsson.com/cybershot. Serwis ten skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii cyfrowej. Składa się z części społecznościowej oraz merytorycznej, poświęconej telefonom z linii Cyber-shot™ - K850i, K810i, K800i, K770i oraz K550i.

Część społecznościową mogą współtworzyć internauci, umieszczając inspirujące zdjęcia, opisujące ich indywidualny sposób widzenia świata. Społeczność serwisu nie tylko może dzielić się swoimi wrażeniami czy emocjami poprzez zamieszczanie zdjęć zrobionych cyfrówkami, ale także może komentować zamieszczone historie wysyłając posty na blog. Co istotne, może ocenić poprzez głosowanie, która z załadowanych historii jest inspirująca, odznacza się świeżością spojrzenia, czy wywołuje emocje. Oddając głos na najciekawszą historię użytkownicy serwisu głosują na „zdjęcie dnia”.

W części merytorycznej znajdą informacje na temat telefonów Sony Ericsson z linii Cyber-shot™, dostępnych na rynku.

Marcin Mikucki, Marketing Manager w Sony Ericsson Polska powiedział:

Serwis www.sonyericsson.com/cybershot powstał z myślą o miłośnikach fotografii cyfrowej, którym przygotowaliśmy przestrzeń w Internecie do dzielenia się swoimi wrażeniami. Oprócz elementów zabawy użytkownicy mogą zapoznać się z informacjami na temat samych telefonów Cyber-shot™, dowiedzieć się o ich walorach czy funkcjach. Chcemy, aby mieli oni realny wpływ w rozwój serwisu, stąd przy jego projektowaniu naturalne było dodanie funkcji edycji.

Serwis www.sonyericsson.com/cybershot jest częścią działań zaplanowanych w ramach kampanii edukacyjno-promocyjnej telefonów z linii Cyber-shot™ firmy Sony Ericsson: K550i, K770i, K800i, K810i oraz K850i. Celem kampanii jest pokazanie unikalnych walorów samych telefonów, a także edukowanie na temat funkcji do obróbki obrazu w telefonach oraz sposobów i możliwości ich wykorzystania.

Aby dołączyć do społeczności fanów fotografii cyfrowej i podzielić się swoimi zdjęciami, należy zalogować się na stronie www.sonyericsson.com/cybershot, wybrać z menu region i kraj, a następnie przesłać jedno bądź serię zdjęć wykonanych cyfrówką bądź telefonem Sony Ericsson z technologią Cyber-shot™ i wziąć udział w głosowaniu na najciekawsze zdjęcie/opowieść. Jeśli zdjęcie zbierze największą ilość głosów, to stanie się „zdjęciem dnia” – to honorowe miejsce jest potwierdzeniem uznania dla autora i jego prac ze strony społeczności światowej.

Równocześnie z uruchomieniem serwisu www.sonyericsson.com/cybershot, rozpoczyna się kampania banerowa promująca serwis na forach internetowych czy popularnych serwisach społecznościowych, typu grono.net czy joemonster.pl, służących do komunikacji pomiędzy internautami i nawiązywaniu znajomości drogą elektroniczną. Banery mają zapraszać użytkowników do odwiedzenia serwisu www.sonyericsson.com/cybershot i wzięcia udziału w głosowani

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 9 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości