PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Serce i Rozum - nowa odsłona

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/serce-i-rozum-nowa-odslona-8772.html
QR Code
Serce i Rozum - nowa odsłona

Maciej Celmer, 15 marca 2011, 10:16
Tagi: Neostrada, reklama, Serce i Rozum, wideo

Serce i Rozum coraz częściej goszczą na ekranach telewizorów i biją rekordy w Internecie. TP przygotowało kolejny spot reklamujący pakiet telewizji z Neostradą. Tym razem, jest on przeznaczony do emisji telewizyjnej.


Źródło: TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 15.03.2011 @ 10:54
Nie ulega wątpliwości, że stworzenie Serca i Rozumu, to strzał w dziesiątkę ;)
Ciekawie i z pomysłem.
To jedna z niewielu reklam, gdzie ogląda się ją, nie denerwując się że to reklama. ;)
M&M 15.03.2011 @ 17:12
Dzieci, choć nie tylko one, uwielbiają Serce i Rozum. Kiedy widziałem początki kampaniii nie byłem wcale do niej przekonany. Te stworki wydawały się mało sympatyczne, a serce to już całkowicie jak z horroru :-). Wystarczyło jednak, że zaczęły mówić i już wiadomo było, że to będzie sukces.
Reklama z pieprzem lepsza, ale pewnie przeznaczona na po 22 :-). Choć sądzę, że tutaj decydowała jej długość - jej częsta transmisja byłaby po prostu za droga.
Pilot i myszka, bardzo sprytne, choć ta sercowa myszka to bardziej wygląda jak króliczek :-). Pytanie, czy kot w tle też był podobnego zdania i czy nie zobaczymy następnego odcinka z Sercem przed nim uciekającym.
Oferta standardowa nie jest jakaś niesamowita, ale w połączeniu z kanałami FTA to jest jakaś podstawowa telewizja. TP powinno tylko poracować nad dedykowaną ofercie stroną. Jest mało czytelna.
dawid9222 15.03.2011 @ 17:40
M&M - spot Serca i Rozumu z pieprzem nie jest przeznaczony do dystrybucji telewizyjnej ;-)

Dla tych którzy jeszcze nie widzieli:

http://pasjagsm.pl/news/serce-i-rozum-w-nowym-spocie-wideo-8751.html
Sylwia 16.03.2011 @ 14:14
@ dawid9222, fakt coś w tym jest :) Większość reklam telewizyjnych, mnie dość mocno irytuje, spoty z Sercem i Rozumem raczej do nich nie należą. Mnie zastanawia jedno, czy z tego promowanego pakietu podstawowego mogą skorzystać również obecni użytkownicy TV, czy tylko całkowicie nowi?
M&M 17.03.2011 @ 17:32
@dawid9222 - tak, czytałem o tym (jest to przeceiż też w tej wiadomości), ale sądziłem, ze był prezentowany i wycofany. Czyli co, został stworzony tylko do internetu? Z takim budżetem i długością? Niesłychane, jeżeli faktycznie tak jest.
Zresztą byłem ciekaw, czy nie jest za ostry do telewizji. Byłą reklama czerwonego kapturka, która została wycofana po protestach. Ten los pewnie spotkałby także Serce i Rozum.
@Sylwia - myślę, że zadanie tego pytania możesz rozważyć na blogu Rzecznika Orange. Możesz dzwonić, ale wiadomo jak to jest z konsultantami, czasem różne wersje podają. Myślę, że tam zaprezentowano by ci obowiązującą wykładnię hhttp://www.blog.tp.pl/wojciechjabczynski/
kamilxy 18.03.2011 @ 22:50
Serce i Rozum są trafione. Mogłby by mieć totalnie bezsensowne dialogi, a i tak byłoby dobrze. Za sprawą dobrze dobranych głosów, temperamentów, miło jest oglądać:-)
MM, tak, reklama z pieprzem, jest zrealizowany dla celów Internetu, spot robi szum. Wiele już było podobnych przykładów, np. reklama Fit (moża wpisać w YT, ale ostrzegam, wulgarna)
pozdrawiam :-)
Sylwia 21.03.2011 @ 15:45
@M&M dzięki za linka do bloga TP :) Poszperałam trochę na blogu i stronie www operatora i znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania (promocji Internet z Mega Telewizją). Pozdrawiam

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 7 i 2 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16