PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Serce i Rozum w wannie - kolejna reklama

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/serce-i-rozum-w-wannie-kolejna-reklama-8882.html
QR Code
Serce i Rozum w wannie - kolejna reklama

Maciej Celmer, 28 marca 2011, 11:59 (ostatnio zmodyfikowano w poniedziałek, 28 marca 2011 o 12:00)
Tagi: reklama, Serce i Rozum, wideo

Przyzwyczailiśmy się już do częstego oglądania nowych spotów z Sercem i Rozumem. Z opinii o przygodach bohaterów wynika, że nie potrafią się znudzić. Co tym razem zaprezentowali?

Nowy spot promuje bezprzewodową usługę Neostrada z modemem WiFi i netbookiem. Serce postanowiło sprawdzić, czy faktycznie wszędzie jest zasięg. Rozum jak zwykle ratuje sytuację.


Źródło: Grupa TP

reklama

Ostatnie opinie internautów

barabara 29.03.2011 @ 17:59
Na samą myśł o tym że mój laptop może trafić do wody ciarki mi przechodzą przez skórę! Oby mi to nigdy nie przytrafilo, ale jeżeli nawet to mam ubezpieczenie i chętnie skorzystam z tej opcji. Ale dla samego testu to raczej nie będę ryzykował
Hajdek 29.03.2011 @ 22:15
@barabara - takie coś może zdarzyć się jedynie z pomocą dzieci, chociaż jeśli ktoś lubi korzystać z urządzeń tego typu w łazience... Różne historie się zdarzają. Lepiej nie pokazywać tej reklamy młodszym osobom, bo... Ja bym przynajmniej nie ryzykował.
Pozdrawiam, Hajdek
Dalia 31.03.2011 @ 16:03
nie powiem, dość ciekawy pomysł na promowanie zalet Neostrady z wifi :) Podobnie zresztą, jak niedawno powiększonej oferty pakietów TV ( o dodatkowe kanały National Geographic, TVN 24, TVN Meteo itd). To są chyba najsympatyczniejsze spoty usług telekomunikacyjnych, jakie kiedykolwiek były emitowane. Takie ja przynajmniej, mam wrażenie.
Cami 3.04.2011 @ 11:35
@Dalia - tak się tylko zastanawiam, czy gdyby np. wyłaczyć dźwięk (ok, moze za duzó wymagam), to czy ktokowliek zorientowałby się, że tutaj jes tmowa o wi-fi? Chętniej widziałabym biegające serce z komputerem, lub pokazanie jakiejś przenośności w domu, to sprawiłoby lepsze skojarzenie.
Dalia 6.04.2011 @ 13:14
chyba za dużo wymagasz :) Wydaje mi się że, tym właśnie wyróżnia się TP, że w oryginalny sposób promuje swoje usługi (Neostradę, TV). Spoty mają na celu głównie wzbudzić ciekawość. Po szczegóły danej oferty np. Szybkiej Neo z mega telewizja, zawsze można zajrzeć sobie na stronę www operatora.

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 3 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16