PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Sferia promuje testy bezprzewodowego internetu

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/sferia-promuje-testy-bezprzewodowego-internetu-4904.html
QR Code
Sferia promuje testy bezprzewodowego internetu

Piotr Baranowski, 3 września 2008, 14:33
Tagi: Internet, reklama, Sferia

Operator telekomunikacyjny Sferia S.A. rozpoczyna nową kampanię reklamową pt. Swobodny Internet, w której promuje dwie nowe taryfy internetowe tranSFER swobodny 1GB i tranSFER swobodny 4GB. Akcja rusza 1 września i potrwa dwa miesiące.

Podtytuł promocji "teraz TESTUJ PRZEZ 14 DNI" oznacza, że klient, który skorzysta z nowej oferty, będzie mógł samodzielnie sprawdzić jakość usługi. Ma na to 14 dni od momentu otrzymania modemu i w tym czasie może zrezygnować z umowy. Ponadto nowe taryfy umożliwiają logowanie do sieci w dowolnym miejscu: w domu, biurze, w parku - bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Kampania reklamowa będzie obejmowała spoty w telewizji (TVP Info) i w radio (Eska, Antyradio, Złote Przeboje oraz w Ostrołęce w Radiu OKO) oraz reklamę w prasie (Super Express, Metro, Dziennik, Fakt, Echo Miasta, Gazeta Prawna, Gazeta Wyborcza, a w Ostrołęce Tygodnik Ostrołęcki i Gazeta Współczesna) i w Internecie (wp.pl, o2.pl, interia.pl, grono.net).

Dodatkowo użyte zostaną nośniki takie jak: siatki wielkoformatowe, billboardy, citylighty, airboardy oraz reklama na rączkach w autobusach. Kampanię wesprze akcja pt. Autostopowicze, w której to hostessy, za pomocą specjalnych tabliczek, będą informowały przejeżdżające osoby o nowej ofercie Sferii.

Akcja promocyjna zostanie przeprowadzona w stolicy oraz podwarszawskich miejscowościach, a także w Ostrołęce. Na jej potrzeby przygotowano dwa różne layouty – z panoramą Warszawy oraz Ostrołęki w tle. Kreację stworzyła Agencja Opus B, media zakupił dom mediowy Vizeum.

reklama

Ostatnie opinie internautów

Brak komentarzy

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Iloczyn liczb 9 i 8 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości