PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Simplus, 36i6, MixPlus i Sami Swoi - 20% więcej za doładowanie przez Inteligo

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/simplus-36i6-mixplus-i-sami-swoi-20-wiecej-za-doladowanie-przez-inteligo-8834.html
QR Code
Simplus, 36i6, MixPlus i Sami Swoi - 20% więcej za doładowanie przez Inteligo

Maciej Celmer, 21 marca 2011, 15:36
Tagi: 36.6, doładowania, Inteligo, mixPlus, Plus, Polkomtel, pre-paid, promocja, Sami Swoi, Simplus

Klienci Inteligo, którzy zasilą swoje telefony w Simplus, 36i6, MixPlus oraz Samych Swoich otrzymają 20% doładowania więcej.

By skorzystać z promocji, należy zalogować się i z rachunku w Inteligo zasilić konto telefoniczne:

  • Simplus, MixPlus, 36i6 kwotą z przedziału 50-99 zł;
  • Sami Swoi kwotą z przedziału 40-99 zł.

Dodatkowe 20% doładowania można wykorzystać w dowolny sposób: na SMS-y, MMS-y i rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne.

Z promocji mogą skorzystać również Klienci iPKO.

Akcja trwa do 25 marca br. i jest organizowana przez Operatora.

Źródło: Inteligo

reklama

Ostatnie opinie internautów

dawid9222 21.03.2011 @ 16:05
Fajna promocja, szkoda tylko, że dla klientów powyższej firmy.
Szkoda tylko, że limit od którego przyznawany jest bonus jest wysoki, ale to jest konieczne, ponieważ każdy doładowywał by konto po x razy za niewielką kwotę i za każdym razem otrzymywałby bonus :-)
Podsumowując, to dobra promocja. 20% piechotą nie chodzi ;D
Cami 21.03.2011 @ 23:24
@dawid9222 - limit jest wysoki, bo tego typu promocje mają zachęcać do doładowań właśnie większymi kwotami. Kiedyś sądziłam, że ludzie potrafią liczyć i doładowują optymalnymi kwotami, np.50 zł. Nie chodzi o to, czy kogoś stać, czy nie, ale u każdego z operatorów jest jakaś kwota, która zapewnia "najtańszy" miesiąc. Uzyskamy ją dzieląc tę kwotę przez miesiące o jakie nam przedłuża. Jasne, trudno jest zorganizować np. 100 zł na raz, ale jeżeli zapewni to nam oszczedność... Ewentualnie, można przenieść się do operatora, który ma luźniejsze okresy :-).
Pisałam, że wydawało mi się, że wiedziałam jak ludzie doładowują. Do czasu, aż rzecznik Orange zorganizował konkurs na blogu. Linka bezpośredniego nie mam, ale mam cytat:
"...konkursu może niektórych Czytelników naszego serwisu zaskoczyć. Okazało się, że zdecydowanie najpopularniejszym zasileniem jest 5 zł. Potem są 25, 10, 50, 100, 40 i 200. Dwa najniższe nominały to dobrze ponad połowa wszystkich kupowanych doładowań"
Nie rozumiem tego
M&M 23.03.2011 @ 09:59
Czyli jednak Polkomtel nie zapomniało Sami Swoi :-). Ciekawe kiedy odbędzie się oficjalny pogrzeb tej marki, która jest dla mnie symbolem zmarnowanego potencjału...
Promocja w porządku, przynajmniej trochę zmniejsza nieatrakcyjność oferty.
@Cami - ja rozumiem. Czy tego chcemy czy nie prepaid w większości należy do osób małoletnich. Takich, które nie myślą o wydatkach i nie gospodarują pieniędzmi. Stąd te dziwne sumy. Ludzie są leniwi i nie interesują się tym, co mogą wycisnać z danej oferty. Dla mnie prepaid jest dla osób potrafiących liczyć, lubiących płacić za to z czego faktycznie korzystają. W pełni świadomi użytkownicy, ale niestety takich jest mniejszość .Taki użytkownik nie będzie ładował kwotą której relacja okres przedłużenia / cena jest niesatysfakcjonująca.
dawid9222 23.03.2011 @ 10:19
Cami - wydaje mi się, że popularność najniższych zasileń jest tak duża, ponieważ wiele młodych osób kupi 2 doładowania po 5zł, i w ten sposób 10zł wydają na pakiet X SMSów.
Dzięki temu nie mają ani grosza na koncie, ale za to mają 500 SMSów do wykorzystania ;)
A 25zł to chyba najbardziej rozpowszechnione doładowanie ;-)

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 10 i 11 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16