PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Simplus: Jednak nie będzie nowego profilu z ceną minuty 39gr do wszystkich

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/simplus-jednak-nie-bedzie-nowego-profilu-z-cena-minuty-39gr-do-wszystkich-6961.html
QR Code
Simplus: Jednak nie będzie nowego profilu z ceną minuty 39gr do wszystkich

Mariusz Burski, 20 stycznia 2010, 15:25
Tagi: brak

W tej informacji pisaliśmy o wprowadzeniu nowego profilu w Simplus Twój Profil, gdzie minuta rozmowy do wszystkich sieci (w tym też do Play) miała wynosić 39gr. Informacja była nieprawdziwa. Nowy profil okazał się błędem systemowym w E-BOK Plusa.


Źródło: Plus

reklama

Ostatnie opinie internautów

@mona 20.01.2010 @ 19:21
Czyli żadnych zmian? Orange wprowadza ostatnio ciągle jakieś promocje. Mało ciekawe i na dziwnych warunkach, jak np. szczęśliwa godzina, ale zawsze coś. W Tak Tak i Heyah- kolejne podwójne doładowanie do wykorzystania na wszystkie usługi. A sim plus? Cisza.
@Mariusz Burski 20.01.2010 @ 23:35
Simplus ma swoją stałą już od roku - 20% więcej doładowania przez mPay. I chyba tylko tyle... Robią mało, ale nie można powiedzieć że nic (porównywalnie z PTC - można powiedzieć, że Polkomtel i PTC stanęli w miejscu – w pre-paid).
SevenCats 21.01.2010 @ 11:39
no i ulżyło mi trochę, bo już na prawdę sądziłam, że ze mną jest coś nie tak, że nie potrafię zrozumieć takich dziwnych zabiegów...
@Mariusz wiesz, TT też ma plus 1-% przy doładowaniach on-line, a to im nie przeszkadza robić kolejnych obniżek i promocji ;)
@EMEK 21.01.2010 @ 22:54
a mbank od pol roku ma 19gr do wszystkich... be zpakietow
SevenCats 22.01.2010 @ 08:27
EMEK te 19 gr to po pierwsze promocja, po drugie kupujesz starter za 19 zł a na koncie masz tylko 10 czyli te 9 zł to i tak koszt jaki możesz doliczyć do tej ceny za minutę :]

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Różnica liczb 13 i 5 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16