PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > Simplus: Pakiet minut dla lojalnych użytkowników

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/simplus-pakiet-minut-dla-lojalnych-uzytkownikow-1980.html
QR Code
Simplus: Pakiet minut dla lojalnych użytkowników

Michał Gruszka, 18 września 2007, 14:14
Tagi: mixPlus, Plus, Polkomtel, Simplus

Komórkowa sieć Plus dla użytkowników oferty pre-paid Simplus przygotowała promocyjny pakiet stu minut do wykorzystania na krajowe połączenia wewnątrz sieci, z wszystkimi numerami.

Promocja "Pakiet 100 minut w sieci" trwa od 18 września do 15 października 2007 roku i jest przeznaczona tylko dla użytkowników taryf Easy i Team 7, którzy korzystają z oferty Simplus od minimum 180 dni.

W ramach promocji użytkownik może aktywować pakiet zawierający 100 minut krajowych połączeń głosowych do wykorzystania w sieci Plus, którego cena wynosi 10 zł brutto. Aktywacja pakietu odbywa się za pomocą kodu - *121*11*06#, sprawdzanie pozostałych minut za pomocą kodu - *121#.

Użytkownik na swoim koncie może uruchomić tylko jeden pakiet. Ważność pakietu to 30 dni.

reklama

Ostatnie opinie internautów

agus 25.02.2008 @ 19:06
no tak zrobilam jak jest zaleonce powyzej ale wygadaalam niecale 20 min i odjelo mi kase na koncie i jeszczez zaden rabat mi nie przyszedl?! co mam teraz zrobic?
Posiadaczka Simplusa 14.06.2008 @ 19:06
No to musialas zle kod wpisac widocznie bo ja tez korzystalam z tej promocji i bylo wszystko OK:)
gftrg 27.12.2008 @ 17:03
wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 6 i 6 wynosi:




Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16