PasjaGSM.pl
  Jesteś w: PasjaGSM.pl > News > SkyCashClick - płatność komórką dedykowana e-commerce

QR Code: http://m.pasjagsm.pl/news/skycashclick-platnosc-komorka-dedykowana-e-commerce-9785.html
QR Code
SkyCashClick - płatność komórką dedykowana e-commerce

Maciej Celmer, 29 listopada 2011, 14:09 (ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 29 listopada 2011 o 14:14)
Tagi: Android, aplikacja, BlackBerry, iOS, Java, płatności mobilne, SkyCash, Symbian, Windows Mobile

Wystartował SkyCashClick – pierwsza masowa metoda płatności komórką za produkty, które sklepy internetowe wysyłają do odbiorców pocztą lub kurierem. Każdy sklep może łatwo dołączyć nowe rozwiązanie do dotychczasowych sposobów płatności.

SkyCashClick to nowy standard w zakupach przez Internet przy użyciu komórki, zapewniający szybkość i wygodę na poziomie Premium SMS. Rozwiązanie jest natychmiastową i bezpieczną metodą płatności za dowolne produkty oferowane przez polskie sklepy internetowe. SkyCashClick, bazujący na systemie płatności mobilnych SkyCash, nie wymaga od użytkownika rejestrowania się w sklepie internetowym. Można go bardzo łatwo połączyć z aktualnie stosowanym przez sklep systemem transakcyjnym.

Proces płatności jest intuicyjny. Wystarczy kliknąć w przycisk SkyCashClick, znajdujący się na stronie sklepu obok oferowanego produktu. Spowoduje to wyświetlenie krótkiego kodu, który należy wprowadzić do aplikacji SkyCash w telefonie komórkowym. Po podaniu danych do wysyłki produktu następuje zatwierdzenie płatności indywidualnym kodem PIN. Aplikacja zapamięta adres i przy kolejnych zakupach poprzez SkyCashClick użytkownik może pominąć ten krok.

SkyCashClick sprawia, że klienci nie muszą rejestrować się na stronie sklepu, w którym dokonują zakupu. Kliknięcie i zakup impulsowy produktu może nastąpić w dowolnym miejscu strony internetowej sklepu, przy dowolnym produkcie, co w sposób wyraźny pozwala na wyższą konwersję sprzedażową internetowych witryn handlowych. Możliwa jest również sprzedaż produktów bezpośrednio z powierzchni reklamowych.
Technologia SkyCashClick testowana była w przeciągu kilku tygodni od uruchomienia usługi przez wiodącego dostawcę oprogramowania do marketingu internetowego w Polsce- firmę Benaheur – operatora sklepu Soeco.pl, gdzie już dzisiaj można dokonywać zakupu z wykorzystaniem SkyCashClick.

Z nowatorskiej formy płatności może korzystać każdy posiadacz telefonu komórkowego z dostępem do Internetu i zainstalowaną aplikacją SkyCash, która działa we wszystkich popularnych systemach stosowanych przez producentów komórek: Android, Blackberry, Java, iOS (iPhone), Symbian i Windows Mobile.

Źródło: SkyCash

reklama

Ostatnie opinie internautów

rzewucki 30.11.2011 @ 20:10
fajnie, w końcu rośnie konkurencja dla mPay, wszyscy będą się teraz kręcić na 110%. może skycash im kiedyś dorówna, póki co w Poznaniu nie maja sobie równych !

Pisz komentarze i wygrywaj nagrody

Nick
Email   (adres będzie widoczny tylko dla redakcji)
Opinia
pozostało znaków   1000
Suma liczb 3 i 7 wynosi:
Ostatnie tematy z forum

Tani internet... 3.09.2018, 15:16

Nike Air Max 97 UL '17... 19.04.2018, 09:09

Nike Free RN Flyknit... 19.04.2018, 08:56

adidas nmd xr1 weiß 3.03.2018, 03:36

New Balance men's... 3.03.2018, 03:31

Archiwum wiadomości